Site Meter تلفات سنگین و دردناک ایران در حلب - الشرق الاوسط فارسی، پنجره ای بسوی جهان ایرانی و دنیای عربالشرق الاوسط فارسی، پنجره ای بسوی جهان ایرانی و دنیای عرب
شرق پارسی
به قلم:
تاریخ: چهار شنبه, 10 آگوست, 2016
۰

تلفات سنگین و دردناک ایران در حلب

1470764923763389500

۸ عضو سپاه پاسداران ایران در نبردهای اخیر حلب کشته شدند، این در حالی است که خبرگزاری “دفاع پرس” اعلام کرد که سید غلامحسین موسوی و علی نظری دو عضو ارشد سپاه پاسداران که در نبردهای اخیر برای محاصره حلب کشته شده بودند طی روزهای آینده در شهرهای یزد و جهرم به خاک سپرده خواهند شد.

نیروهای رژیم تلاش می کند دایره جنگ در این منطقه درحال توسعه و گسترش است

از سوی دیگر، سازمان ملل متحد روزگذشته خواستار آتش بس فوری در حلب شد، اما هشام مروه عضو ائتلاف ملی گفت که این خواستار دیر آمد، وبه تعهد رژیم بشار به آتش بس تردید کرد.

شرق پارسی

شرق پارسی

شرق پارسی تلاش دارد تحلیل‌های به روز از تازه‌ترین رویدادهای جهان در اختیار خواننده قرار دهد. از تجزیه و تحلیل اخبار سیاسی گرفته تا مباحثه میان روشنفکران برجسته جهانی و مصاحبه با چهره‌های سرشناس سیاسی برای پوشش تمام زاویه‌های امور در نظر گرفته می‌شوند. از همه مهمتر، شرق پارسی تلاش می‌کند با در نظر گرفتن تازه‌ترین ایده‌ها و تحلیل‌ها، نگاه و بازتابی فراتر از گزارش و خبر در اختیار خواننده قرار دهد.

More Posts - Website - Twitter - Facebook

اشتراک

نظر دهید

XHTML/HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.