شرکت های فناوری از دستور ترامپ شکایت می کنند - الشرق الاوسط فارسی، پنجره ای بسوی جهان ایرانی و دنیای عربالشرق الاوسط فارسی، پنجره ای بسوی جهان ایرانی و دنیای عرب
شرق الاوسط فارسی
تاریخ: دوشنبه, 6 فوریه, 2017
۰

شرکت های فناوری از دستور ترامپ شکایت می کنند

دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا

دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا

برخی از شرکت های بزرگ فناوری ایالات متحده آمریکا از جمله شرکت نت فلیکس و آمازون اعلام کرده اند که از دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا به دلیل دستور ممنوعیت شهروندان هفت کشور شکایت می کنند.

جف بزوس مدیر شرکت آمازون اعلام کرده که به زودی بیانیه خود درباره دفاع از این دادخواست را اعلام خواهد‌کرد و مایکروسافت نیز اعلام کرده درصورتی که نیاز به شهادت در دادگاه باشد، همکاری خواهد کرد.

بزوس در ایمیلی خطاب به کارمندان آمازون گفته‌است: ما کشوری متشکل از مهاجران هستیم که تنوعی از پیشینه، ایده‌ها،‌عقاید و دیدگاه‌ها به ما کمک کرده تا طی ۲۴۰ سال به عنوان یک ملت بتوانیم بسازیم و خلق کنیم. هیچ ملتی بهتر از ما در جذب انرژی و نبوغ مهاجران وجود ندارد، این یک مزیت متمایز و رقابتی برای کشور ماست،‌ مزیتی که نباید آن را تضعیف کرد. بزوس همچنی گفته‌است که با رهبران کنگره دیدار داشته‌است تا گزینه‌های قانونی را مورد بررسی قرار دهد.

شرق الاوسط فارسی

شرق الاوسط فارسی

"شرق الاوسط فارسی اخبار، تحلیل ها و گزارش هایی از خاورمیانه و نیز جهان فارسی زبان را از طریق پوشش تحولات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی منعکس می کند.

More Posts - Website - Twitter - Facebook

اشتراک

نظر دهید

XHTML/HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>