Site Meter "ائتلاف": به حجم گزارش های رسانه ای شورشیان واقف هستیم - الشرق الاوسط فارسی، پنجره ای بسوی جهان ایرانی و دنیای عربالشرق الاوسط فارسی، پنجره ای بسوی جهان ایرانی و دنیای عرب
شرق الاوسط فارسی
تاریخ: پنجشنبه, 16 فوریه, 2017
۰

“ائتلاف”: به حجم گزارش های رسانه ای شورشیان واقف هستیم

"ائتلاف عربی": در مورد ادعاهای حمله به یک مراسم عزاداری در نزدیکی صنعا تحقیق می کنیم

ت/خالد خمیس

ت/خالد خمیس

ریاض – الشرق الاوسط آنلاین

نیروهای ائتلاف عربی برای حمایت از مشروعیت در یمن با انتشار بیانیه ای اعلام کردند که در مورد ادعاهای حمله به یک مراسم عزاداری در نزدیکی شهر صنعا در یمن تحقیق می کند.

به گفته این بیانیه، ائتلاف عربی به حجم گزارش های رسانه ای شورشیان حوثی آگاهی دارد. بنا بر ادعای این گزارش ها، عده ای از شهروندان یمن در یک حمله هوایی در نزدیکی صنعا کشته شده اند. این بیانیه افزود درگیری هایی در روزهای اخیر میان نیروهای مسلح یمن و شورشیان در آن منطقه به وقوع پیوسته است.

ائتلاف عربی گفته که برای اطمینان از صحت این گزارش ها تحقیقی انجام خواهد داد. جزئیات بیشتر در این زمینه توسط ائتلاف عربی متعاقبا اعلام می شود.

شرق الاوسط فارسی

شرق الاوسط فارسی

"شرق الاوسط فارسی اخبار، تحلیل ها و گزارش هایی از خاورمیانه و نیز جهان فارسی زبان را از طریق پوشش تحولات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی منعکس می کند.

More Posts - Website - Twitter - Facebook

اشتراک

نظر دهید

XHTML/HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.