راه اندازی دو طرح برای درمان و مقابله با وبا در یمن توسط عربستان سعودی - الشرق الاوسط فارسی، پنجره ای بسوی جهان ایرانی و دنیای عربالشرق الاوسط فارسی، پنجره ای بسوی جهان ایرانی و دنیای عرب
شرق الاوسط فارسی
تاریخ: چهار شنبه, 29 نوامبر, 2017
۰

راه اندازی دو طرح برای درمان و مقابله با وبا در یمن توسط عربستان سعودی

 

ریاض – الشرق الاوسط آنلاین

دو طرح برای درمان و مقابله با وبا در یمن توسط مرکز امداد رسانی و اقدامات بشر دوستانه ملک سلمان و با همکاری سازمان بهداشت جهانی راه اندازی می شود. این پروژه ها با رهنمودهای شاهزاده محمد بن سلمان بن عبد العزیز ولیعهد و معاون رئیس شورای وزیران و وزیر دفاع عربستان سعودی انجام می شود.

 

این دو پروژه ۲۲ میلیونی و ۷۴۰ هزار و ۱۳۳ دلاری توسط دکتر عبد الله الربیعه مشاور دیوان پادشاهی و سرپرست کل مرکز ملک سلمان و دکتر ابراهیم الزیق نماینده سازمان بهداشت جهانی به امضا رسید.

هدف این پروژه ها حمایت مالی برنامه های حاضر برای درمان وبا در یمن و ارتقای سطح خدمت رسانی به بیماران مشکوک به ابتلا به وبا و فعال سازی اقدامات برای مبارزه با این بیماری در کلیه سرویس های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع وبا و افزایش مرگ و میر ناشی از آن و هماهنگی و همکاری مقام ها و موسسات بومی با نهادهای بین المللی فعال در یمن در زمینه آب و فاضلاب است.

شرق الاوسط فارسی

شرق الاوسط فارسی

"شرق الاوسط فارسی اخبار، تحلیل ها و گزارش هایی از خاورمیانه و نیز جهان فارسی زبان را از طریق پوشش تحولات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی منعکس می کند.

More Posts - Website - Twitter - Facebook

اشتراک

نظر دهید

XHTML/HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>