درباره ما - الشرق الاوسط فارسی، پنجره ای بسوی جهان ایرانی و دنیای عربالشرق الاوسط فارسی، پنجره ای بسوی جهان ایرانی و دنیای عرب
شرق پارسی
به قلم:
تاریخ: دوشنبه, 19 آگوست, 2013
۰

درباره ما

تمام حقوق محفوظ است

2013 شرق پارسی

درباره ما

شرق پارسی” نسخه فارسی وبسایت روزنامه الشرق الاوسط، روزنامه بین المللی و پرخواننده جهان عرب است. مؤسسه الشرق الاوسط در صدد است با راه اندازی وبسایت “شرق پارسی” گستره مخاطبان خود را گسترش دهد و مجمو عه ای ویژه برای مخاطبان پارسی فراهم آورد.
روزنامه الشرق الاوسط همزمان در در چهار قاره و چهارده شهر جهان منتشر می شود. این روزنامه از سال ۱۹۷۸ میلادی با تمرکز بر امور بین الملل و اخبار دنیای عرب منتشر شده است.
الشرق الاوسط با ارائه تحلیل های پر محتوا و مقاله های اختصاصی مجموعه ای کامل از مهم ترین رویدادهای منطقه و جهان را در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
الشرق الاوسط به مصاحبه با چهره ها و شخصیت های برجسته و تأثیرگذار در سراسر جهان مشهور است. تیم خبری شرق الاوسط با نگاهی بی طرف و حرفه ای اخبار جهان را پوشش می دهند.
در همین راستا، “شرق پارسی” نیز تلاش می کند دیدگاه و شناخت فارسی زبانان از جوامع عربی و به همان اندازه آگاهی و شناخت مخاطبان عرب زبان الشرق الاوسط از جامعه و فرهنگ پارسی زبانان را بهبود بخشد.
“شرق پارسی” با ارائه مطالب و تحلیل های به روز از رویدادهای منطقه نقش رسانه ای خود را ایفا می کند.
برای برقراری پلی میان پارسی زبانان و دنیای عرب، “شرق پارسی” تلاش می کند موضوعات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی-هنری هر دو طرف را به صورت متعادل و حرفه ای پوشش دهد.
“شرق پارسی” برای حفظ این تعادل و گوناگونی، خبرنگاران مستقل را دعوت به همکاری می کند.
“شرق پارسی” بخشی از شرکت بازاریابی و تحقیقاتی HH Saudi است.

شرق پارسی

شرق پارسی

شرق پارسی تلاش دارد تحلیل‌های به روز از تازه‌ترین رویدادهای جهان در اختیار خواننده قرار دهد. از تجزیه و تحلیل اخبار سیاسی گرفته تا مباحثه میان روشنفکران برجسته جهانی و مصاحبه با چهره‌های سرشناس سیاسی برای پوشش تمام زاویه‌های امور در نظر گرفته می‌شوند. از همه مهمتر، شرق پارسی تلاش می‌کند با در نظر گرفتن تازه‌ترین ایده‌ها و تحلیل‌ها، نگاه و بازتابی فراتر از گزارش و خبر در اختیار خواننده قرار دهد.

More Posts - Website - Twitter - Facebook

نظر دهید

XHTML/HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>