نگرانی وزیر دادگستری از بازنگشتن بدهی‌های بابک زنجانی - الشرق الاوسط فارسی، پنجره ای بسوی جهان ایرانی و دنیای عربالشرق الاوسط فارسی، پنجره ای بسوی جهان ایرانی و دنیای عرب
دیگر رسانه‌ها
تاریخ: سه شنبه, 14 اکتبر, 2014
۱

نگرانی وزیر دادگستری از بازنگشتن بدهی‌های بابک زنجانی

مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری ایران - عکس از ایرنا

مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری ایران – عکس از ایرنا

زیر دادگستری گفت: ما نگران هستیم که پول‌هایی که بابک زنجانی از کشور خارج کرده به کشور بازنگردد.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی عصر سه‌شنبه در حاشیه مراسم ختم مرحوم ولی الله خبره، قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور با حضور در جمع خبرنگاران در باره آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی گفت: در واقع ما نگران این موضوع هستیم که پول‌هایی که از کشور خارج شده به کشور باز نگردد اما دستگاه قضایی و دستگاه اجرایی با تمام توان با یکدیگر همکاری می‌کنند تا پول بیت‌المال که مبلغ زیادی است را به ملت بازگرداند.

او در رابطه با پرونده ریحانه جباری خاطرنشان کرد: زمان کار قضایی و حقوقی این پرونده به اتمام رسیده و اجازه اجرای حکم نیز صادر شده است. در واقع اگر خانواده قاتل بتواند رضایت خانواده مقتول را اخذ کند حکم اجرا نمی‌شود. هم‌چنین اگر عفو و گذشت در این پرونده صورت بگیرد همه ما بیش‌تر راضی و خوشحال خواهیم بود. اما نمی‌شود اجرای عدالت متوقف شود ولی ما کمک می‌کنیم که گذشت اتفاق بیافتد.

وزیر دادگستری در رابطه با دستگیری عاملان حادثه تروریستی مرز سراوان گفت:‌ ما از قول مقامات انتظامی نقل کردیم که عاملان این حمله تروریستی دستگیر شده‌اند؛ در واقع تعدادی از آن‌ها دستگیر شده‌اند که به مقامات قضایی تحویل داده خواهد شد.

پورمحمدی درباره نشست هم‌گرایی اصولگرایان نیز خاطرنشان کرد: ما هم‌گرایی بین همه گروه‌ها را مبارک می‌دانیم و از آن حمایت می‌کنیم.

دیگر رسانه‌ها

دیگر رسانه‌ها

در بخش دیگر رسانه ها، گزیده ای از اخبار و تحلیل های رسانه های دیگر بازنشر می شود. محتوای اخبار و تحلیل های منتشر شده در این بخش منعکس کننده دیدگاه های شرق پارسی نیست.

More Posts

اشتراک

یک نظر

  1. سلام یک ماه قبل از انتخاب اول احمدی نژاد به ریاست جمهوری بادامچیان طی سخنرانی در محل جامعه اسلامی دانشجویان گفت در نظر دارند عده ای را جهت دوره کار آموزی جذب کنند که بعد در پستهای حساس بانک مرکزی از طرف آنها مستقر شوند بنده اسم دادم و بعد از یک هفته جلسه ای در محل ساختمانی پشت چهار راه ولیعصر برگزار شد که محل جامعه اسلامی کارگران بود و آقای کوچک سرایی آنزمان آنجا رئیس بودند در این جلسه بابک زنجانی را دیدم و اقای بادامچیان گفتند گزینه ما احمدی نژاد است و قرار گذاشتیم کلا وزارت نفت بازرگانی و بانک مرکزی در اختیار ما باشد و بعد از آن جلسه مرا و حدود بیست نفر دیگر را دعوت نکردند ولی بابک از آنجا جذب موتلفه شد،شما دقت کنید زنجانی چند بار اسم رفیق دوست نفر دوم موتلفه را میبرد که رسانه ها بدلیل سانسوری از طرف موتلفه وجود دارد پیگیری نی کنند همچنین رفیقدوست از چکهایی می گوید که به داشگاه تبریز میدهد و اتفاقا چکهای بابک زنجانی بوده همچنین شایعه راننده نوربخش بوده را رفیقدوست اول ادعا میکند و بدانید رفیق دوست بخاطر پرونده اختلاس ۱۲۳ میلیاردی حسابی از نوربخش و هاشمی کینه دارد

نظر دهید

XHTML/HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>