برانکو یکی از گزینه‌های جدی هدایت تیم الاهلی

برانکو یکی از گزینه‌های جدی هدایت تیم الاهلی

گزینه های مختلف انتخاب سرمربی جدید الاهلی را به تعویق انداخت
سه شنبه, 5 فوریه, 2019 - 17:45

به دلیل مطرح شدن اسامی جدید برای سرمربیگری تیم الاهلی به جای پابلو گویدی سرمربی فعلی این تیم، انتخاب سرمربی جدید از میان اسامی به میان آمده به تعویق افتاد.

 خورخه فوساتی به جمع گزینه های سرمربیگری الاهلی اضافه شده است؛ در کنار برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات تیم پرسپولیس ایران که طبق اعلام رسانه های کشور کرواسی در ساعات گذشته، پیشنهاد جدی و فوری از باشگاه الاهلی دریافت کرده است و در انتظار پاسخ نهایی است.

رسانه‌های کرواسی نیز به پیشنهاد ارائه شده به این دو مربی اشاره کرده‌اند و به نوشته آنها باشگاه الاهلی منتظر پاسخ آنهاست.

باشگاه الاهلی به خاطر نارضایتی هواداران از عملکرد این تیم به دنبال سرمربی جدید است تا قرارداد یک سال و نیمه با او امضا کند.

مسئولان باشگاه الاهلی از عملکرد کادرفنی تیم خود راضی نیستند به خصوص اینکه تیم تحت مدیریت آنها در مسابقات جام امیر محمد بن سلمان (لیگ حرفه‌ای) نتایج خوبی به دست نیاورده است و در مرحله یک هشتم مسابقات حذفی این کشور (جام خادم الحرمین الشریفین) با شکست مقابل الوحده از دور مسابقات کنار رفته است.

الاهلی سعودی که حریف پرسپولیس ایران در فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا است در فصل جاری عملکرد خوبی از خود نشان نداده است.

سرمربی کروات پرسپولیس سابقه مربیگری در تیم الاتفاق سعودی را در کارنامه دارد و با این تیم حتی به پلی آف لیگ قهرمانان آسیا هم رسید.


اخبار مرتبطپیشنهاد ما

چند رسانه‌ای