​بررسی «چگونگی موفقیت ملل» در اجلاس جهانی دولت‌ها در دبی

​بررسی «چگونگی موفقیت ملل» در اجلاس جهانی دولت‌ها در دبی

با حضور سران دولت‌ها و حکومت‌ها و کارشناسان برای چشم‌انداز آینده
جمعه, 8 فوریه, 2019 - 15:30

هفتمین دوره نشست جهانی دولت‌ها با حضور بیش از ۴ هزار شخص از ۱۴۰ کشور روز یکشنبه برگزار می‌شود. سران دولت‌ها، وزرا، مقامات جهانی و رهبران ۳۰ سازمان بین‌المللی برای ساختن آینده جهان حضور می‌یابند.

در نشست جهانی دولت‌ها که با حمایت شیخ محمد بن راشد آل مکتوم معاون رئیس دولت، نخست‌وزیر و حاکم دبی برگزار می‌شود، ۶۰۰ تن از سخنگویان مشاور آینده، کارشناسان و متخصصین در بیش از ۲۰۰ جلسه گفتگو و تعامل اساسی در بخش‌های حیاتی آینده و همچنین بیش از ۱۲۰ رئیس و مقام مسئول در شرکت‌های جهانی شرکت کردند.

محمد القرقاوی وزیر امور کابینه و آینده و رئیس نشست جهانی دولت‌ها گفت: «چشم‌انداز شیخ محمد بن راشد برای هفتمین دوره این نشست این است که نسخه‌ای برای «چگونگی موفقیت امم» جهان ارائه دهد، چرا که نشست مذکور، کارگاهی برای توسعه دولتی و آکادمی به‌شمار می‌رود که دولت‌ها از طریق آن می‌توانند از جدیدترین شیوه‌ها برای اجرای موفقیت‌آمیز استفاده کنند».

القرقاوی افزود: «شیخ محمد دستور داد که نشست ۲۰۱۹ در راستای توسعه و رشد زندگی انسان باشد تا دولت‌ها بتوانند آینده‌ای بهتر را برای ۷ میلیارد شخص فراهم کنند».

در این نشست چهره‌های برجسته‌ای از امارات حضور دارند و شیخ حمدان بن محمد آل مکتوم ولیعهد دبی و رئیس شورای اجرایی در جلسه اصلی دربارهٔ ۷ متغیر اصلی که شهرهای آینده را به‌وجود می‌آورد، سخن می‌گوید.

حاضرین در نشست دربارهٔ ۷ محور اصلی و مهم در ساختن آینده‌ای بهتر بحث و گفتگو می‌کنند.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای