​جام بانوان ملت‌های خلیج در راه است

​جام بانوان ملت‌های خلیج در راه است

گزارش سناء العتیق از پشت صحنه مسابقات... هیله الفراج سعودی نیز از تمایل خود برای گزارشگری لیگ حرفه‌ای می‌گوید
پنجشنبه, 28 فوریه, 2019 - 07:30
دمام: علی القطان

در یک اتفاق بی‌سابقه قرار است هیله الفراج اولین گزارشگر زن فوتبال سعودی باشد. وی فعالیت خود در کار جدیدش را همزمان با اولین جام بانوان ملت‌های خلیج از پایان هفته جاری در منطقه الشرقیه آغاز می‌کند.

به گزارش «الشرق الاوسط» هیله الفراج تأکید کرد که بدون هیچ واسطه‌ای وارد رسانه شده و به این افتخار دست یافته که اولین گزارشگر زن در سعودی باشد. 

وی تلاش‌های خود را راز موفقیت خود در دستیابی به بسیاری اهدافش از جمله گزارشگری فوتبال قلمداد کرد.

وی در گفتگو با «الشرق الاوسط» گفت: «برادرم ولید یکی از برجسته‌ترین گویندگان برنامه‌های ورزشی سعودی و برادر دومم خالد نیز یکی از مجریان برنامه‌های کمدی در رسانه‌های اجتماعی است، اما آنها در این راه هیچ کمکی به من نکردند، چرا که بر این باورند که هر شخص باید به تنهایی و بدون کمک دیگران مسیر موفقیت را بپیماید».

از سوی دیگر سناء العتیق مدیر فعالیت‌های جشنواره شرقیه که شاهد برگزاری اولین جام بانوان با حضور تیم‌های سعودی و خلیجی خواهد بود، تأکید کرد: «این مسابقات بخشی از فعالیت‌های جشنواره‌ای است که برای اولین بار در سطح کشور برگزار می‌شود. این جشنواره و این ابتکار در نوع خود، در جهان عرب نیز اولین خواهد بود».

وی در گفتگو با «الشرق الاوسط» افزود: «این فعالیت از سوی فدراسیون فوتبال سعودی و اضواء العریفی یکی از اعضای فدراسیون حمایت می‌شود. اضواء العریفی یکی از مشوقان این طرح بود که به شدت از ما حمایت کرد».

العتیق اشاره کرد: «حمایت‌های شاهزاده ریما بنت بندر که به عنوان سفیر خادم حرمین شریفین در آمریکا منصوب شد نیز غیرقابل انکار است و وی تأثیر به سزایی در این اقدام تاریخی داشت».

وی افزود: «احتمال می‌رود اولین تیم ملی بانوان سعودی از بین تیم‌های شرکت‌کننده در این مسابقه انتخاب شود».


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای