پسر سارکوزی؛ طراح کفش با نام های شکسپیر و فروید و مادام کوری

پسر سارکوزی؛ طراح کفش با نام های شکسپیر و فروید و مادام کوری

لویی سارکوزی به دنبال طلاق والدین بین پاریس و نیویورک در حال تردد بود
جمعه, 17 مه, 2019 - 22:15

لوئی سارکوزی در جریان پیروزی پدرش در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه در بهار ۲۰۰۷ کودکی ده ساله بود. عکس او دست در دست مادرش سیسیلیا و در کنار رییس جمهور جدید به عنوان عکس خانوادگی رییس جمهور در رسانه ها منتشر شد. پدر و مادرش چند ماه بعد از هم جدا شدند. مادرش دوباره ازدواج کرد و به همراه همسرش راهی نیویورک شد.

 حالا این کودک چند سال پیش بزرگ شده و دوباره در کانون توجه رسانه ها قرار گرفت. او وارد فعالیت های تجاری و بازرگانی شده و در زمینه طراحی کفش فعالیت می کند. لوئی نام چهره های تاریخی مهم را روی کفش ها گذاشته است.  لوئی با یک طراح کفش معروف اسپانیایی برای طراحی کفش های راحتی چرمی دست دوز همکاری کرد. او نام های توجه برانگیزی مثل ولیام شکسپیر نویسنده انگلیسی یا زیگموند فروید روانکاو اتریشی یا ماری کوری فیزیکدان فرانسوی برنده جایزه نوبل یا توماس جفرسون رییس جمهور پیشین آمریکا برای مجموعه طراحی هایش برگزید. نام یا دو حرف اول اسم این افراد روی هر جفت کفش حک شده است. قیمت یک جفت کفش طراحی لوئی سارکوزی تقریبا ۳۰۰ یورو است.

لوئی که حالا قدش از پدرش بلندتر شده دانشجوی رشته فلسفه و مذهب در دانشگاه نیویورک است. او در زمان ثبت نام در دانشگاه از اسم «لوییس آدامز» استفاده کرد تا همکلاسی هایش به هویت واقعی او پی نبرند. لوئی سارکوزی صاحب قلم در مطبوعات آمریکا به شمار می رود. او حالا سال آخر دانشگاه بوده و از سرگرمی چندین ساله یعنی آشنایی با انواع اسلحه ها فاصله گرفته است. زمانی که پدرش وزیر کشور بود او روزهایش را با ماموران پلیس سپری می کرد. او در گفتگو با مجله «باری ماچ» گفت «در حالیکه بچه های همسن و سالش در مدرسه بازی می کردند او با محافظانش بود و از این رو به دانشکده نظامی پنسیلوانیا رفت. او عاشق تیراندازی بود اما بعدها به فلسفه روی آورد و دست آخر هم به حوزه مد علاقمند شد».

او افزود که طرحی برای نمایش کفش های مردانه و زنانه اش توسط کارلا برونی مانکن سابق و همسر کنونی پدرش دارد.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای