چگونه استایل شبیه سلنا گومز داشته باشیم؟

چگونه استایل شبیه سلنا گومز داشته باشیم؟

سلنا گومز و لباس «سلین» و لباس «مانگو» و لباس ۲۰ پوندی «زارا» و کفش «مانگو»
جمعه, 31 مه, 2019 - 13:15

سلنا گومز خواننده و هنرپیشه آمریکا به دنبال غیبت طولانی به دنبال بازگشت به کانون توجه است. ظاهرا او می خواهد از طریق لباس های کلاسیک که فاصله زیادی با استایلش دارد به عرصه خوانندگی برگردد. 

سلنا گومز در مراسم شب نشینی نشریه هالیوود ریپرتر در لس آنجلس یک پیراهن میدی آستین بلند یقه هفت پوشیده بود. این استایل به استایل همیشگی سلنا شباهت ندارد.

این دقیقا استایل یک بانوی باوقار و باشخصیت است و بیانگر تحول قابل ملاحظه در استایل سلنا گومزی است که مردم او را به عنوان یک نوجوان سطحی و ناپخته می شناختند. او کفش پاشنه بلند پوشیده بود و مدل موهایش موج دار.  این لباس پارسال در کلکسیون برند سلین عرضه شده بود و الان هم در بازار یافت می شود که البته قیمتش بعد از تخفیف به ۲۷۷۰ دلار رسیده است.  حالا درست است که لباس تقریبا گرانی است اما  خرید این لباس هوشمندانه به حساب می آید چرا که قطعه ای است که مد فصلی نیست و به این زودی از مد نمی افتد. اگر فکر می کنید که قیمت این لباس خیلی بالا است لباس های شیک دیگر هم توی این مایه توسط مانگو عرضه شده است. لباس توپ توپی سفید و مشکی ۴۰ دلاری که البته بعد از تخفیف ۵۰ درصدی به ۴۰ دلار رسیده است. برند زارا هم لباس توپ توپی بژ و مشکی ۳۰ دلاری عرضه کرده است. کفش پاشنه بلند مشکی معمولا در کمد خانم ها پیدا می شود. تقریبا همه برندها کفش پاشنه بلند مشکی می فروشند اما قیمت آن در مانگو ۵۹ دلار است.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای