​سرمربی جدید الاهلی سعودی به زودی اعلام می‌شود

​سرمربی جدید الاهلی سعودی به زودی اعلام می‌شود

مدیریت باشگاه در حال نهایی کردن پرونده بازیکنان خارجی
شنبه, 15 ژوئن, 2019 - 09:45

باشگاه الاهلی سعودی در راستای آماده‌سازی برای حضور در فصل جدید لیگ سعودی قرار است در هفته جاری سرمربی جدید تیم فوتبال خود را معرفی کند.

به گزارش الشرق الاوسط، قرار است دور جدید تمرینات این تیم از ۲۹ ژوئن (چهارشنبه ۲۹ خرداد) در ورزشگاه شاهزاده محمد العبد الله الفیصل آغاز شود.

همچنین مدیریت این باشگاه در حال نهایی کردن پرونده بازیکنان خارجی است و برای تعدادی از پست‌ها در حال رایزنی است و نهایی شدن آنها در انتظار انتخاب سرمربی جدید است.

در این میان قانون کاهش استفاده از بازیکنان خارجی در لیگ سعودی به ۷ نفر، قطعاً تغییراتی را در ترکیب این تیم برای سال بعد خواهد گذاشت.

پیش از این و بنا بر گزارش خبرنگار الشرق الاوسط، اعضای کمیته ویژه دفتر هیئت عمومی ورزش در جده از عصر شنبه در مقر باشگاه الاهلی حضور یافتند تا اسامی نامزدهای ریاست باشگاه و اعضای هیئت مدیره را بررسی کنند.

از سوی دیگر، سرپرست الاهلی مذاکره با تعدادی از مربیان جهت هدایت این تیم را آغاز کرده‌است. این اقدام پس از آن انجام می‌شود که سرپرست الاهلی نگران است برانکو به دلیل برخی مسائل حاضر به عملی کردن توافقش با باشگاه الاهلی برای به عهده گرفتن هدایت این تیم در فصل آینده، نشود.

خبرگزاری‌ها اشاره کرده‌اند که جدایی برانکو خشم شدید تماشاگران پرسپولیس ایران را به همراه داشته‌است که از باشگاهشان خواسته‌اند این مربی را حفظ و قراردادش را برای سال‌های بعد تمدید کنند. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در یک نشست خبری اعلام کرد که این باشگاه تلاشش را برای حفظ برانکو انجام می‌دهد.

الاهلی که به همراه الاتحاد دو قطب فوتبالی در جده هستند، که در ابتدای فصل گذشته همچون تیم‌های پایتخت از مربیان پرتغالی استفاده می‌کردند اما نتایج ضعیف تیم الاهلی با پاول گویدی سرمربی آرژانتینی موجب به‌کارگیری فوساتی اروگوئه ای شد اما این سرمربی نیز نتوانست اوضاع تیم را بهبود ببخشد و مدیریت فنی باشگاه تصمیم به جایگزینی او با یوسف عنبر سعودی کرد.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای