​اولین درخواست برانکو از الاهلی: دو مدافع جدید می‌خواهم

​اولین درخواست برانکو از الاهلی: دو مدافع جدید می‌خواهم

سه شنبه, 18 ژوئن, 2019 - 21:45

برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات و جدید تیم الاهلی سعودی به مسئولان این باشگاه اعلام کرده که نیاز به دو مدافع خوب برای فصل آینده دارد.

به گزارش الشرق الاوسط، برانکو با آنالیز بازی‌های فصل گذشته این تیم، تصمیم گرفته تا خط دفاعی اش را تقویت کند.

بنا براین گزارش، برانکو ایوانکوویچ تعداد تقریباً زیادی از بازیکنان خارجی را تعیین کرده‌است تا تیم الاهلی برای جذب آنها اقدام کند.

الشرق الاوسط از منابع نزدیک به باشگاه مطلع شد که برانکو بعد از تماشای دقیق بازی‌های فصل گذشته الاهلی، به مسئولان این باشگاه نیاز به توافق با چند بازیکن در خط دفاع را یادآور شده‌است.

تصمیم برانکو که به سازماندهی خط دفاعی اهتمام زیادی می‌ورزد، مورد قبول دیدگاه بسیاری از طرفداران الاهلی است که معتقدند خط دفاعی این تیم فصل گذشته و به خصوص پس از مصدومیت‌های معتز هوساوی مدافع برجسته، نتایج ناامیدکننده ای گرفت.

 برانکو و کادر فنی وی هفته آینده راهی جده می‌شوند تا الاهلی را آماده دیدار حساس با الهلال در مرحله یک‌هشتم لیگ قهرمانان آسیا کند.

الشرق الاوسط در شماره روز پنج شنبه گذشته برای اولین بار توافق الاهلی با این سرمربی ۶۵ ساله را رسانه ای کرد.

 این سرمربی موفق کروات پیشنهاد تمدید قرارداد پنج ساله با پرسپولیس ایران را به دلیل عدم پایبندی و التزام مدیران باشگاه به توافق مشترک و عدم پرداخت دستمزدهای خود و کادر فنی قبول نکرد تا راهی سعودی شود.

گفتنی است توافقات با این مربی با حمایت همه‌جانبه و مالی شاهزاده منصور بن مشعل یکی از اعضای افتخاری باشگاه الاهلی صورت می‌گیرد.

برانکو پیش از این هدایت تیم فوتبال پرسپولیس ایران را بر عهده داشت و فصل گذشته دو بار با الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا روبرو شد.

او در طول ۴ سال حضور در ایران توانست برای پرسپولیس سه قهرمانی لیگ برتر، یک قهرمانی جام حذفی و دو قهرمانی سوپرجام کسب کند.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای