برانکو از لژیونرهای الاهلی «تست» می‌گیرد

برانکو از لژیونرهای الاهلی «تست» می‌گیرد

عمر السومه و دیجانینی تاوارس کاندیداهای ماندن در تیم
شنبه, 22 ژوئن, 2019 - 14:15

برانکو ایونکوویچ سرمربی جدید الاهلی سعودی تصمیم گرفته از همه لژیونرهای این تیم تست بگیرد تا آینده شان را مشخص کند، در این میان احتمال می‌رود او قید ادامه کار با سه بازیکن خارجی‌اش را بزند.

به گزارش الشرق الاوسط، سرمربی جدید الاهلی ریسک خرید بازیکنان خارجی را پنهان نکرده‌است به خصوص در باشگاه‌های بزرگ که همیشه از آنها انتظار می‌رود بهترین عملکرد را داشته باشند.

سرمربی کروات به مسئولان باشگاه اعلام کرد که تصمیم دارد به محض ورودش لژیونرهای تیم را تست کند تا تصمیمش را دربارهٔ آنها بگیرد.

انتظار می‌رود برانکو ایوانکوویچ بازیکنان خارجی الاهلی را برای ادامه همکاری در فصل بعد ارزیابی کند.

باشگاه الاهلی در حال حاضر به تمام بازیکنان خارجی خود اعلام کرده‌است در اولین تمرین تیم که روز شنبه آینده در جده برگزار می‌شود حضور داشته باشند.

سرمربی جدید الاهلی قرار است در پایان این هفته به جده بیاید تا کارش را آغاز کند.

بعضی از این بازیکنان از جمله پائولو دیاز به خاطر همراهی تیم ملی شیلی در کوپا آمه‌ریکا در اردوی خارجی الاهلی در اتریش حضور خواهند یافت.

همچنین برانکو با امیر منصور بن مشعل یکی از مدیران اصلی باشگاه تماس‌هایی را در روزهای گذشته در این ارتباط و جذب بازیکنان خارجی مطلوب داشته‌است.

او بر اهمیت جذب بازیکنان خارجی برای ترمیم بعضی از نقاط این تیم تأکید کرده‌است.

الاهلی ۷ بازیکن خارجی در ترکیب اش دارد و برانکو در موضوع بازیکنان خارجی حساس است و می‌خواهد با دقت کافی لژیونرهایش را انتخاب کند.

این تیم دو بازیکن هجومی یعنی عمر السومه و دیجانینی تاوارس، سه هافبک یعنی جوزف دسوزا، نیکولای استانسیو و کلاودیو بایزا و دو مدافع یعنی پائولو دیاز و سانتوس در اختیار دارد.

انتظار می‌رود کادر فنی الاهلی از میان این بازیکنان عمر السومه، دیجانینی تاوارس، جوزف دسوزا و پائولو دیاز را حفظ کند.

در این میان وضعیت نیکولای استانسیو مبهم است چرا که باشگاه اسپارتاپراگ چک به دنبال جذب این بازیکن است.

برانکو سرمربی سابق پرسپولیس هفته گذشته با الاهلی قراردادی ۲ ساله امضا کرد.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای