برانکو: ضعف خط دفاعی الاهلی را برطرف خواهم کرد

برانکو: ضعف خط دفاعی الاهلی را برطرف خواهم کرد

محمد خبرانی مدافع میانی القادسیه، چهارمین خرید الاهلی
یکشنبه, 30 ژوئن, 2019 - 14:00

برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات الاهلی سعودی اعلام کرد: الاهلی فصل گذشته گل‌های زیادی دریافت کرد و این نشان روشنی از این است که تیم، خط دفاعی قوی ندارد، از این‌رو تلاش خواهیم کرد تا خط دفاعی الاهلی را تقویت کنیم.

به گزارش الشرق الاوسط، برانکو ایوانکوویچ در نشستی خبری گفت: الاهلی یکی از بزرگترین باشگاه‌های خاورمیانه است. الاهلی ۹ عنوان قهرمانی در لیگ سعودی دارد و افتخار می‌کنم هدایت این تیم را بر عهده گرفتم.

به گفته وی، تاریخچه‌ای که این باشگاه دارد باعث می‌شود تا برای هدایت این تیم مسئولیت پذیرتر شوم.

برانکو ادامه داد: به دنبال این خواهم بود که بازیکنان الاهلی از کار با من رضایت داشته باشند و تیم را به خوبی برای مسابقات آماده کنیم. من با احمد بامعوضه (مدیر باشگاه) در ارتباط هستم تا بازیکنان بزرگ خارجی و داخلی را بتوانیم جذب کنیم.

برانکو فلسفه مربی گری خود را مبتنی بر بازی هجومی عنوان کرد و گفت: سعی خواهیم کرد در الاهلی فلسفه بازی هجومی را پیاده کنیم.

او ادامه داد: یکی از اهداف اصلی من در الاهلی تمرکز بالا بر روی مسابقات لیگ قهرمانان خواهد بود، البته تورنمنت‌های دیگر را هم فراموش نخواهیم کرد.

برانکو تأکید کرد: به دنبال این هستیم که الاهلی با جاه‌طلبی بالایی در تمامی تورنمنت‌ها رقابت کند. بازیکنان الاهلی حرفه‌ای هستند و پتانسیل رسیدن به اهداف‌شان با کار و استراتژی خاص را دارند.

برانکو همچنین اظهار کرد: سخت تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم از سوی هواداران مورد تحسین قرار بگیریم. می‌خواهم به هواداران بگویم که من خیلی نسبت به آینده الاهلی خوشبین هستم، از این رو لطفاً از ما حمایت کنید و در کنار ما باشید. از همه تشکر می‌کنم به ویژه از شاهزاده منصور بن مشعل (مدیر اجرایی باشگاه) که این فرصت را به من داد تا سرمربی الاهلی شوم. حس خیلی خوبی دارم و خیلی خوشحال هستم.

برانکو، سرمربی سابق پرسپولیس ایران شب گذشته اولین تمرینات خود را به همراه الاهلی انجام داد.

 تمرینات تیم الاهلی در ورزشگاه امیر محمد عبدالله الفیصل برگزار شد و مرحله اول آماده‌سازی تیم استارت خورد.

در این تمرین برانکو و دستیاران او نیز حضور داشتند.

این تمرین‌ها تا روز جمعه ادامه خواهد داشت.

حضور بازیکنانی چون سوما و دسوزا و همچنین شاهزاده منصور بن مشعل سبب شد تا تمرینات جدی تر باشند.

شاهزاده سعودی پیش از شروع تمرین با بازیکنان نیز صحبت کرد.

او اکنون در حال آنالیز تیم جدیدش است تا خریدهای لازم در تابستان را انجام دهد.

یکی از چالش‌های برانکو در الاهلی تعداد زیاد بازیکنان است. تعدادی بازیکن امید در تیم حضور دارند، تعدادی از بازیکنان فصل گذشته قرض داده شده بودند و حالا برگشته اند و دیگر بازیکنان هم مثل همیشه هستند.

باشگاه قرار است به این بازیکنان فرصتی بدهد تا تیم جدیدشان و پیشنهادهایشان را معرفی کنند.

باشگاه الاهلی می‌تواند ۲۳ بازیکن داخلی را در لیست قرار دهد و همچنین ۷ بازیکن خارجی می‌توانند در فهرست باشند.

 باشگاه الاهلی قصد دارد برای خرید چند بازیکن داخلی اقدام کند؛ آن‌ها هم‌اکنون سه بازیکن خریده‌اند.

بعد از حضور برانکو ایوانکوویچ در سعودی و بازدید از باشگاه الاهلی بود که این باشگاه از یزید البکر (مدافع راست) اولین خرید خود رونمایی کرد.

الاهلی روز گذشته هم قرارداد خالد البرکه (مدافع چپ) و محمد خبرانی (مدافع وسط) را به صورت رسمی امضا کرد تا خط دفاعی الاهلی با درخواست برانکو شکل جدیدی به خود بگیرد.


اخبار مرتبطپیشنهاد ما

چند رسانه‌ای