​برانکو اردوی الاهلی را برای «غربالگری» به تعویق انداخت

​برانکو اردوی الاهلی را برای «غربالگری» به تعویق انداخت

دوشنبه, 1 ژوئيه, 2019 - 14:15

برانکو ایوانکوویچ سرمربی جدید الاهلی در تمرین شب گذشته این تیم سیاست‌های تمرینی اش در این فصل را برای بازیکنان تشریح کرد و اردوی تدارکاتی این تیم در کشور اتریش را به یکشنبه آینده عقب انداخت.

به گزارش الشرق الاوسط، برانکو از بازیکنانش خواست با کار، همکاری و تلاش اهداف پیش رو در این فصل را محقق کنند.

برانکو همچنین تأکید کرد که به تمام بازیکنانش برای ارائه بهترین عملکرد در تمام مسابقات پیش رو اعتماد دارد.

برانکو در حال حاضر روی تمرینات بدنی تمرکز کرده‌است.

در تمرین روز یکشنبه معتز هوساوی مدافع الاهلی بعد از غیبت طولانی در فصل گذشته، حضور داشت.

پیش از آن و دو روز بعد از ورود به جده در کنار دستیاران مد نظر برای هدایت الاهلی، مراسم معارفه برانکو ایوانکوویچ به بازیکنان این تیم ساعاتی قبل از اولین جلسه تمرینی پیش فصل در حضور رئیس و معاونان جدید باشگاه برگزار شد تا به این ترتیب فصلی جدید در دوران مربیگری برانکو ورق بخورد.

در این مراسم چند دقیقه ای که در داخل رختکن برگزار شد رئیس جدید باشگاه و حامی نخست مربی کروات در امضای قرارداد دوساله ۱۰ دقیقه برای تیم صحبت کرد.

بر این اساس در حالی که قرار بود الاهلی عربستان پنجشنبه هفته جاری راهی کشور اتریش شود با تصمیم برانکو این سفر روز یکشنبه هفته آینده انجام خواهد شد و همین‌طور سبزپوشان ۴ روز بیشتر از برنامه قبلی در اردوی اروپایی حضور خواهند یافت.

برانکو از مسئولان باشگاه الاهلی درخواست کرد این تیم روز ۲۵ جولای به سعودی بازگردد تا پیش از مسابقه برابر الهلال در لیگ قهرمانان آسیا یک مسابقه تدارکاتی در شهر جده برگزار کنند.

دو تیم الاهلی و الهلال در یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم خواهند رفت.

از سوی دیگر، برانکو در اولین اقدام دربارهٔ آینده ۷ لژیونر تیم، سانتوس و استانچیو را در لیست خروج گذاشت.

طبق درخواست برانکو ایوانکوویچ، مدیران باشگاه الاهلی برای جایگزینی نیکولای استانچیو بازیکن اهل رومانی مذاکرات را با چند هافبک بازی ساز خارجی آغاز کرده‌اند که ۲ نفر از آنها برزیلی هستند.

همچنین برانکو ۴ لژیونر خود را برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا انتخاب کرد.

بدین ترتیب الاهلی با حضور عمر السومه، دگانینی، ده سوزا و یک بازیکن بازیسار که به زودی به ترکیب اضافه می‌شود در لیگ قهرمانان آسیا حضور خواهد داشت.

در این میان، حسین عبدالغنی که گفته می‌شد از فوتبال خداحافظی می‌کند یکشنبه شب در ورزشگاه امیر محمد عبدالله الفیصل جده حاضر شد تا نخستین تمرین خودش در فصل جدید با پیراهن الاهلی را زیر برانکو تجربه کند.

وی در ابتدای این تمرین اعلام کرد که صحبتی در خصوص خداحافظی از فوتبال نداشته و قصد دارد به کارش ادامه دهد.


اخبار مرتبطپیشنهاد ما

چند رسانه‌ای