«هک رشد» پروژه های خاورمیانه و شمال آفریقا توسط موسسه خیریه مسک

«هک رشد» پروژه های خاورمیانه و شمال آفریقا توسط موسسه خیریه مسک

رشد کسب و کار پروژه های نوپا و فراخوان ثبت نام برای استفاده از مزایا
جمعه, 12 ژوئيه, 2019 - 15:30

مرکز طرح های ابتکاری موسسه محمد بن سلمان بن عبد العزیز موسم به موسسه خیریه «مسک» ثبت نام در دوره دوم طرح «هک رشد ۵۰۰» را آغاز کرد. این طرح برای رشد کسب و کار پروژه ها و صنایع نوپا تنظیم شده است.

طرح ابتکاری مسک از همه صاحبان صنایع کوچک در خاورمیانه و آفریقا دعوت کرده تا در این برنامه شرکت کنند. متقاضیان از ۹ تا ۲۶ جولای می توانند در این طرح ثبت نام کنند.

شرکت های جهانی بزرگ نیز در راستای کمک و حمایت از کارآفرینان و صنایع نوپا ضمن شرکت در این برنامه کلاس و کارگاه های آموزشی برگزار می کنند. 

در دوره اول طرح «هک رشد» ۱۹ پروژه نوپا زیر پوشش حمایت موسسه مسک قرار گرفتند. این مرحله در ماه رمضان به پایان رسید و صاحبان این پروژه ها با حمایت این موسسه توانستند به برخی از پروژه های کلان ملحق شوند.

طرح ابتکاری مسک در راستای ارتقای کارآمدی حرفه ای و افزایش مهارت جوانان و توانمندسازی جوانان برای برخورداری از مهارت های آینده و برخورداری از معیارهای بین المللی در حوزه فناوری و ابتکار و کارآفرینی فعالیت می کند. این طرح پلی بین جوانان و کارآفرینان و صاحبنظران در داخل و خارج کشور به شمار می رود تا بدین وسیله بتوانند طرح های سرمایه گذاری و کارآفرینی خود را آغاز کنند و در توسعه جامعه و کشورشان سهیم شوند.

برنامه هک رشد ۵۰۰ یکی از طرح های موسسه خیریه مسک برای حمایت از شرکت های نوپا است. این برنامه با حمایت از توسعه پروژه های کوچک و تبدیل این پروژه ها به شرکت های موفق به حمایت از طرح های خلاق نیز می پردازد. این طرح در کل منجر به کارآفرینی و افزایش سهم کارآفرینان در تولید ناخالص داخلی می شود.

طرح ابتکاری موسسه مسک با همکاری یکی از شرکت های جهانی اجرا می شود.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای