وام ازدواج ۳۰۰ میلیون ریالی محمد بن سلمان به تازه عروس و دامادها

وام ازدواج ۳۰۰ میلیون ریالی محمد بن سلمان به تازه عروس و دامادها

۴۷۰۰ نفر در مرحله چهارم مشمول دریافت وام شدند
جمعه, 12 ژوئيه, 2019 - 15:30

۴۷۰۰ نفر در مرحله چهارم برنامه «وام ازدواج» به ارزش بیش از ۹۰ میلیون ریال سعودی (۲۴ میلیون دلار)مشمول دریافت وام شدند. این برنامه بخشی از طرح «وام محمد بن سلمان» است.

بیش از ۱۵ هزار نفر تا حالا مشمول دریافت وام ازدواج به ارزش بیش از ۳۰۰ میلیون ریال سعودی (۸۰ میلیون دلار) توسط این طرح شدند. 

این طرح در راستای برقراری ثبات خانوادگی و کمک به گروه های نیازمندتر جامعه راه اندازی شده است.

دست اندرکاران برنامه «وام ازدواج محمد بن سلمان» می گویند شاهزاده محمد بن سلمان طرح های بشردوستانه متنوعی اعم از حمایت مالی و معنوی به گروه های گوناگون جامعه مطرح کرده است. این طرح های اجتماعی غیر انتفاعی و موثر حمایت مستقیم در اختیار مردم قرار می دهند و باعث افزایش توانمندی افراد جامعه می شوند.

طرح های اجتماعی مطرح با توجه به تحولات اقتصادی و چشم انداز آینده درصدد تاثیرگذاری پایدار تنظیم شده اند.

برنامه «وام محمد بن سلمان» یکی از طرح های بشردوستانه شاهزاده محمد بن سلمان در راستای تقدیم کمک مالی به گروه های نیازمندتر جامعه و ایجاد تعادل بین همه گروه ها است. 

یکی دیگر از اهداف این برنامه ایجاد پیوندهای اجتماعی با ثبات است تا بدین وسیله افراد جامعه بتوانند بدون نگرانی درباره تامین نیازمندی های معیشتی و اساسی در طرح ها و برنامه های گوناگون شرکت کنند. شرایط متقاضیان اخذ وام شفاف و واضح است. این برنامه اجتماعی به نیازمندی های گروه های مختلف جامعه در راستای برخورداری از ثبات و زندگی بهتر توجه دارد. طرح های اجتماعی متنوع و کمک های مالی در این برنامه برای متقاضیان درنظر گرفته شده اند.

طرح «وام ازدواج» در راستای حمایت از تازه عروس و دامادها است. متقاضیان با پرکردن فرم آنلاین می توانند در این طرح شرکت کنند که بعد از بررسی اطلاعات متقاضیان اقدامات لازم برای پرداخت وام انجام می شود.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای