سعودی: کنسرت ستارگان آواز عرب در جشنواره موسیقی السوده

سعودی: کنسرت ستارگان آواز عرب در جشنواره موسیقی السوده

دوشنبه, 29 ژوئيه, 2019 - 22:00
نوال کویتی -کاظم الساهر-راشد الماجد-أحلام

فعالیت جشنواره موسیقی السوده از ۱۲ آگوست در منطقه عسیر (جنوب غرب سعودی) آغاز می شود و تا ۳۱ آگوست ادامه دارد. 

برگزاری کنسرت های موسیقی و شب های آواز با حضور گروهی از ستارگان درخشان آواز خلیجی و عربی از جمله برنامه های جشنواره است.

احلام خواننده عرب در روز افتتاحیه بخش موسیقی و آواز جشنواره در ۱۶ آگوست اجرا دارد. احلام با انتشار توییتی در صفحه توییتر خود به مناسب اولین کنسرتش در عسیر گفت که این کنسرت تاریخی خواهد بود. من منتظر شما در عسیر خواهم بود و کنسرتی در خور هوادارانم اجرا می کنم. بیش از صد نوازنده در این کنسرت مرا همراهی می کنند». کاظم الساهر روز ۲۲ آگوست در این جشنواره اجرا دارد. قرار است بیش از سه هزار نفر از هواداران او در آن شرکت کنند.

سومین کنسرت موسیقی السوده را راشد الماجد و اصیل ابوبکر سالم در ۲۹ آگوست برگزار می کنند. کنسرت های موسیقی السوده با اجرای عبادی الجوهر و نوال الکویتیه در ۳۰ آگوست به پایان می رسد. گفتنی است قیمت بلیط کنسرت های احلام و کاظم الساهر ما بین۵۳ تا ۲۶۶ دلار است.

«جشنواره موسیقی السوده» در عسیر یکی از برنامه های هنری و فرهنگی سعودی در ۲۰۱۹ به شمار می رود. این برنامه ها از فوریه آغاز شده و در قالب ۱۱ جشنواره گردشگری در اغلب شهرهای سعودی تنظیم شده اند.

برنامه های هنری و فرهنگی بخشی از رویکرد سعودی برای توسعه گردشگری داخلی است. 

منطقه السوده در عسیر دارای مناظر طبیعی زیبا و شگفت انگیز با جنگل های انبوه و بلندی هایی دیدنی و آب و هوای معتدل و امکانات ورزشی و گردشگری و تفریحی است. کوه السوده بلندترین نقطه در سعودی است.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای