آخرین حمله بارسا برای جذب نیمار؛ ۱۰۰ میلیون به همراه دمبله و سمدو

آخرین حمله بارسا برای جذب نیمار؛ ۱۰۰ میلیون به همراه دمبله و سمدو

سه شنبه, 27 اوت, 2019 - 22:00

خبرگزاری آلمان به نقل از رسانه‌های اسپانیایی گزارش داد؛ مدیران باشگاه بارسلونا در فاصله کمتر از یک هفته مانده به بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی، آخرین پیشنهاد خود برای جذب نیمار را به پاری‌سن‌ژرمن ارائه کردند.

به گزارش الشرق الاوسط، نشریه اسپانیایی «آ س» نوشت: باشگاه پاریس برای انتقال نیمار به بارسلونا ۱۰۰ میلیون یورو به همراه عثمان دمبله و نلسون سمدو را درخواست کرده‌است.

از طرفی PSG نیمار را چیزی در حدود ۲۵۰ میلیون تا ۳۰۰ میلیون یورو تخمین زده‌است و معتقد بوده که این قیمت به همراه ۲ بازیکن بارسا می‌تواند به ۱۵۰ میلیون تا ۲۰۰ میلیون یورو کاهش پیدا کند.

طیق این گزارش انتظار می‌رود بارسلونا پیشنهاد جذب قرضی یکساله با قابلیت خرید در ازای ۱۷۰ میلیون یورو بابت بازگرداندن نیمار به نوکمپ به پاری‌سن‌ژرمن بدهد. در سوی دیگر برخی رسانه‌های اسپانیایی مدعی شده‌اند ممکن است بحث معاوضه بازیکن نیز مطرح شود و عثمان دمبله می‌تواند در این معامله جای بگیرد.

 شبکه تلویزیونی «ESPN» نیز خبر داد اسکار گرائو مدیر اجرایی باشگاه بارسلونا به همراه اریک آبیدال مدیر ورزشی تیم فوتبال بارسلونا و خاویر بورداس عضو هیئت مدیره باشگاه بارسلونا قرار است امروز (سه‌شنبه) ملاقاتی با لئوناردو مدیر ورزشی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن داشته باشند.

این سومین تلاش رسمی باشگاه بارسلونا برای بازگردان نیمار به جمع کاتالان‌ها در این تابستان خواهد بود. پیشنهادهای قبلی این باشگاه شامل معاوضه بازیکنانی همچون ایوان راکیتیچ و فیلیپه کوتینیو با این ستاره ۲۷ ساله بود.

دو باشگاه رئال مادرید و یوونتوس نیز در تلاش برای به خدمت گرفتن نیمار هستند.


اخبار مرتبطپیشنهاد ما

چند رسانه‌ای