کنسرت به یاد ماندنی عمرو دیاب در شهر العلمین مصر

کنسرت به یاد ماندنی عمرو دیاب در شهر العلمین مصر

اعلام تاریخ انتشار آلبوم جدید عمرودیاب
دوشنبه, 19 اوت, 2019 - 15:00
کنسرت بزرگ عمرو دیاب با حضور نزدیک به ۲۰ هزار نفر در میدان میوزیک آرینا در شهر العلمین

عمرو دیاب خواننده مصری کنسرت بزرگی با حضور ۲۰ هزار نفر در میدان میوزیک آرینا در مجتمع تجاری الماسه در شهر العلمین مصر اجرا کرد.
این بزرگ ترین محل برگزاری کنسرت در ساحل شمالی مصر به شمار می رود. او ترانه های آلبوم جدیدش «انا غیر» (من فرق دارم) را اجرا کرد. این آلبوم چند روز آینده در کشورهای عربی روانه بازار می شود.
قیمت بلیت کنسرت ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ پوند مصر بود. نگهبانان و مخاطبان قبل از آغاز کنسرت جر و بحث کردند. عده ای خیلی دیر به محل اجرای کنسرت رسیدند اما قرار بود که درها دو ساعت قبل از آغاز کنسرت بسته شود. عده زیادی چند دقیقه قبل از آغاز کنسرت رسیدند و با نگهبانان درگیر شدند و درها را شکستند.
شماری از ستارگان سینما و آواز نیز در کنسرت حضور داشتند. دینا الشربینی بازیگر مصری هم با عمرودیاب در یک خودرو به محل برگزاری کنسرت رسیدند. محمد زیدان بازیکن سابق فوتبال و نادیا الجندی هنرپیشه بزرگ مصری هم جزو حاضران در این کنسرت بودند.
عمرو دیاب در حالیکه ترانه معروف «اللیله»‌ (امشب) را اجرا می کرد روی صحنه رفت. او ترانه جدید خود با عنوان «بحبه» (دوستش دارم) را اجرا کرد. این ترانه چند روزی قبل از کنسرتش روانه بازار شد. عمرو دیاب دو ترانه «قمرین» (دو ماه) و «راجع» (برگشتم) را نیز اجرا کرد.
عمرو دیاب با ناظران بر آتش بازی های روی صحنه نیز کمی شوخی کرد و گفت «دارید اذیت می کنید.. آخرین بارتان باشه که روی صحنه آتش بازی راه می اندازید».
بخش دوم کنسرت با ترانه بسیار موفق «یتعلموا» (یاد می گیرند) آغاز شد. عمرو دیاب مجموعه ای از ترانه های خاطره انگیز و قدیمی «العالم الله» (خدا خودش می دونه) و «اجمل عیون» (قشنگ ترین چشمها) و «ما بلاش نتکلم فی الماضی» (دیگه از گذشته حرف نزنیم) را اجرا کرد.
بعد هم نوبت به اجرای بخش هایی از ترانه های «کان طیب» (چه خوب بود) و «وحشتینی» (دلم برات تنگ شده) و «اللیلادی» (امشب) رسید.
عمرو دیاب گفت یکی از ترانه های آلبوم جدیدش با عنوان «انا غیر» سه شنبه روانه بازار می شود. این آلبوم در هفته اول سپتامبر عرضه خواهد شد. او سپس بخش هایی از ترانه «اول یوم فی البعد» (اولین روز بعد از فراق) را اجرا کرد. این ترانه در آلبوم جدید مطرح شده است.
یکی از معلولان حاضر در کنسرت از عمرو دیاب تقاضا کرد که روی صحنه برود. عمرو دیاب از نگهبانان خواست تا به این فرد اجازه بدهند به نزد او برود و با هم سلفی گرفتند. این جوان معلول بر سر عمرو دیاب بوسه زد


اخبار مرتبطپیشنهاد ما

چند رسانه‌ای