چگونه استایلی شبیه جولیان مور داشته باشیم؟

چگونه استایلی شبیه جولیان مور داشته باشیم؟

یکشنبه, 1 سپتامبر, 2019 - 10:15

کت و شلواری که زمانی تنها به مردان اختصاص داشت حالا به لباس مشترک بین زنان و مردان تبدیل شده است. زنان دیگر به مدل های زنانه چندان اهمیت نمی دهند و گاهی لباس خود را از مجموعه پوشاک مردانه انتخاب می کنند.
جولیان مور ستاره هالیوود به تازگی کت و شلوار صورتی پوشیده که رنگ آن تا اندازه ای از رسمی بودن قطعه کم کرده است.
برند جیوانچی این کت و شلوار را با پیراهن مردانه مشکی براق یقه پاپیونی در مجموعه خود عرضه کرد. جولیان مور کت و شلوار را بدون پیراهن زیرش پوشیده است. فصل تابستان بود و او در برنامه «صبح به خیر آمریکا» شرکت کرده بود. به عبارت دیگر استایل روز جولیان مور بود.
قیمت این لباس چندان ارزان نیست. کت و شلوار جیوانچی ۲۰۲۰ و بیش از ۲۰۰۰ پوند است. کیفی که جولیان با کت و شلوار ست کرده از لویو (برند اسپانیایی) است؛ کیف بژ مایل به قهوه ای به قیمت ۱۳۵۰ پوند.
اگر شما از استایل جولیان مور خوشتان آمده و قصد خرید آن را دارید اما قیمت لباس گران است می توانید همین مدل را از برندهای دیگری مثل «تاپ شاپ» یا «زارا» یا «ایسوس» و غیره خریداری کنید. مد کت و شلوار مردانه با رنگ های براق حالا در همه جا به چشم می خورد.
برخی از کت و شلوارهای مشابه مدل جیوانچی بسیار شیک و زیبا هستند. مثلا زارا همین مدل کت و شلوار را در رنگ های آبی و پرتقالی و سفید عرضه کرده که قیمت آن ۱۰۰ پوند (کت ۷۰ پوند و شلوار ۳۰ پوند) است.
تاپ شاپ هم مدل های مشابهی را در رنگ های صورتی و غیره به قیمت ۸۶ پوند می فروشد.

 


اخبار مرتبطپیشنهاد ما

چند رسانه‌ای