حضور گسترده متولدین دهه هشتاد و دو هزار میلادی در نخستین روزهای «موسم ریاض»

حضور گسترده متولدین دهه هشتاد و دو هزار میلادی در نخستین روزهای «موسم ریاض»

کنسرت گروه پاپ کره ای بی تی اس – نمایشگاه شاهین و شكار در سعودی
یکشنبه, 13 اکتبر, 2019 - 10:00

نخستین روز «موسم ریاض» شاهد رقابت گسترده بین «دهه هشتادی ها» و «هزاره دوم» میلادی بود. فعالیت این جشنواره شامگاه جمعه (۱۱ اکتبر) آغاز شد.

این جشنواره بزرگ در سعودی با دو برنامه مورد توجه نسل گذشته و نسل جوان یعنی «نمایشگاه شاهین و شکار سعودی» و کنسرت گروه پاپ کره ای بی تی اس افتتاح شد. نمایشگاه شاهین و شکار سعودی زیر نظر باشگاه شاهین برگزار می شود. مشارکت مردم از همان لحظات نخستین افتتاح آن گسترده بود و مردم از کلیه بخش های نمایشگاه استقبال کردند. اما اغلب مخاطبان جذب بخش اسلحه شدند و شمار بازدید کنندگان این بخش ظرف چند ساعت به بیش از ۳۰ هزار نفر رسید. فعالیت این نمایشگاه تا ۱۵ اکتبر ادامه دارد. نمایشگاه از ۳۰ غرفه تشکیل شده که به کلیه نیازمندی های شکار و ابزار و وسایل چادر زدن و شکار و اسلحه می پردازد. کما اینکه برنامه های خانوادگی متنوع و فرهنگی و آگاهی بخشی و شب شعر نیز در این نمایشگاه برگزار می شود.

اما متولدین هزاره دوم میلادی با شور و حرارت بسیار از گروه پاپ کره ای بی تی اس هنگام ورود به فرودگاه بین المللی خالد روز پنجشنبه (۱۰ اکتبر) استقبال کردند. این جوانان از ساعات اولیه صبح شنبه (۱۲ اکتبر) راهی استادیوم بین المللی ملک فهد شدند تا اولین کنسرت این گروه در ریاض را تماشا کنند. 

در شبکه های اجتماعی نیز از این دو رویداد استقبال شد و هشتگ های پرطرفداری درباره این دو برنامه در توییتر در سعودی و سراسر جهان ایجاد شد. البته در شبکه های دیگری نیز ویدیوها و عکس هایی از رویدادها منتشر شد. این دو نسل کوشیدند تا علاقمندی های خود را به رخ دیگری بکشند.

کاربران شبکه های اجتماعی می گویند «موسم ریاض» به نیازمندی ها و علاقمندی های رده های سنی گوناگون توجه کرده و برنامه های آن برای همه گروه های جامعه تنظیم شده تا همه لذت ببرند.

برنامه های موسم ریاض شامل ۱۰۰ برنامه است که در زمینی به وسعت ۱۴ میلیون متر در ۱۲ منطقه در پایتخت برگزار می شود.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای