برزیل و آرژانتین در سوپرکلاسیکوی ریاض به مصاف هم می‌روند

برزیل و آرژانتین در سوپرکلاسیکوی ریاض به مصاف هم می‌روند

استقبال از بلیت‌فروشی دیدار برزیل - آرژانتین در ریاض
چهارشنبه, 13 نوامبر, 2019 - 10:45

​علاقمندان به فوتبال برای دیدن دیدار دوستانه بین برزیل و آرژانتین جمعه‌شب پانزدهم نوامبر(۲۴ آبان) به میزبانی ورزشگاه دانشگاه ملک سعود ریاض لحظه شماری می‌کنند. این بازی چندماه پیش هم در سعودی برگزار شده بود، اما این بار حضور لیونل مسی می‌تواند حس و حال بیشتری به این دیدار بدهد.

به گزارش الشرق الاوسط، تیم ملی فوتبال برزیل در اکتبر سال گذشته (مهرماه) در جده برابر آرژانتین قرار گرفت که آن مسابقه با یک گل دقیقه نود میراندا به سود سلسائو خاتمه یافت.

آخرین بازی دو تیم اما در رقابت‌های کوپا آمریکا با برتری دو بر صفر برزیل همراه بود.

این دیدار در ادبیات فوتبال جهان به سوپرکلاسیکو معروف است و سعودی به عنوان هجدمین میزبان خارجی این دیدار شمرده می‌شود.

بازی جمعه شب در قالب برنامه‌های «موسم ریاض» برگزار می‌شود، به طوری که این بازی اولین دیدار جهانی پس از اعطای ویزای گردشگری سعودی به علاقمندان صورت می‌گیرد.

فروش بلیت‌های مسابقه تیم‌های ملی فوتبال برزیل و آرژانتین با استقبال چشمگیری همراه بوده‌است.

تاکنون استقبال مناسبی از خرید بلیت این بازی صورت گرفته‌است و گفته می‌شود تا فردا ظرفیت این ورزشگاه ۲۵ هزار نفری تکمیل خواهد شد.

میزبانی سعودی از این بازی بزرگ در حالی صورت می‌گیرد که این کشور اقدامات مهمی برای برگزاری مسابقات بزرگ در رشته‌های مختلف دیگر ورزشی را در این کشور انجام داده‌است.

انتظار می‌رود مسی در دیدار دوستانه روز جمعه در با پیراهن آرژانتین بازی کند. سیلوا کاپیتان برزیل در گفتگو با خبرنگاران دربارهٔ این بازی و حضور لیونل مسی در آن گفت: «ما نگران نیستیم بلکه از اینکه فرصت بازی مقابل او را پیدا می‌کنیم، خوشحالیم. آرژانتین ستاره‌اش را در اختیار دارد ولی ما ستاره‌مان نیمار را در اختیار نداریم؛ ولی برزیل، برزیل است و ما این را با پیروزی مقابل آرژانتین در کوپا آمه‌ریکا نشان دادیم.»

طبق پیش‌بینی‌های انجام شده، تیم ملی آرژانتین در دیدار دوستانه ای که ۴ روز دیگر برگزار خواهد کرد با لباس دوم به میدان خواهد رفت.


اخبار مرتبطپیشنهاد ما

چند رسانه‌ای