​لاتزیو در ریاض قهرمان سوپرجام ایتالیا شد

​لاتزیو در ریاض قهرمان سوپرجام ایتالیا شد

پیراهن های عربی یوونتوس جلب توجه کرد
یکشنبه, 22 دسامبر, 2019 - 23:00

دو تیم یوونتوس و لاتزیو در دیدار سوپرجام فوتبال ایتالیا و در شهر ریاض به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت لاتزیو با سه گل مقابل تک گل یونتوسی ها به قهرمانی رسید.

به گزارش الشرق الاوسط، لاتزیو با این برد در استادیوم دانشگاه ملک سعود ریاض توانست پنجمین قهرمانی خود در سوپرکاپ را جشن بگیرد. 

سال گذشته نیز یونتوس و میلان دیدار سوپرکاپ را در ورزشگاه ملک عبدالله جده برگزار کرده بودند. 

لاتزیو گل نخست بازی را در دقیقه ۱۷ به ثمر رساند. لوییس آلبرتو در یک کار تیمی زیبا دروازه یوونتوس را باز کرد. در ادامه هر دو تیم موقعیت گلزنی داشتند اما یوونتوس بیش از حریفش برای جبران نتیجه تلاش می‌کرد که در نهایت در لحظات پایانی نیمه اول به هدف خود رسید و پائولو دیبالا نتیجه را یک بر یک کرد. کریستیانو رونالدو یک شوت به سمت دروازه لاتزیو زد و دروازه‌بان آبی‌پوشان آن را دفع کرد. توپ برگشتی به دیبالا رسید و او به راحتی گلزنی کرد.

رقابت نزدیک دو تیم در نیمه دوم هم ادامه داشت. فرصت‌ها یکی پس از دیگری از دست می‌رفت که باز هم لاتزیو گل برتری را به ثمر رساند. سناد لولیچ در دقیقه ۷۳ به زیبایی دروازه تیم تورینی را باز کرد. در ۱۵ دقیقه پایانی رونالدو و هم‌تیمی‌هایش مدام حمله می‌کردند. لئوناردو بونوچی یک فرصت خوب را از دست داد و ضربه‌اش با اختلاف نزدیکی از کنار دروازه بیرون رفت. در چنین شرایطی لاتزیو در یک ضدحمله می‌توانست گل سوم را به ثمر برساند اما رودریگو بنتاکور بازیکن لاتزیو را متوقف کرد و با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد. یوونتوس در لحظات پایانی ۱۰ نفره شد. دنیلو کاتالدی با یک ضربه آزاد زیبا نتیجه را ۳ بر یک کرد و  سپس داور سوت پایان را به صدا درآورد.

یوونتوس در این دیدار با ترکیب شزنی، دی شیلیو، بونوچی، دمیرال، ساندرو، بنتانکور، پیانیچ، متویدی، دیبالا، هیگواین و رونالدو پا به میدان گذاشت. در مقابل سرمربی لاتزیو استراکوشا، فلیپه، آچربی، رادو، لاتزاری، لوئیز آلبرتو، لوکاس لیوا، ساویچ، لولیچ، کوریا و ایموبیله را به میدان فرستاد. 

از سوی دیگر، برای نخستین بار نام بازیکنان یووه در دیدار سوپر جام ایتالیا به زبان عربی بود. این پیراهن های خاص توسط شاكر كشغری خطاط سعودی - مراکشی طراحی شده و یووه با آن‌ها به میدان رفت.

در همین حال فروشگاه رسمی باشگاه یوونتوس پیراهن‌های رونالدو را به زبان عربی گذاشت تا هواداران بتوانند خریداری کنند. پیراهن‌های دیبالا، کیه‌لینی، پیانیچ و دلیخت نیز در فروشگاه بیانکونری گذاشته شد.

پیراهن رونالدو و دیگر بازیکنان بیانکونری به قیمت ۲۵۰ یورو در معرض فروش قرار گرفت.


اخبار مرتبطپیشنهاد ما

چند رسانه‌ای