دزدی از خانه نانسی عجرم و کشته شدن دزد به دست همسر نانسی

دزدی از خانه نانسی عجرم و کشته شدن دزد به دست همسر نانسی

دوشنبه, 6 ژانویه, 2020 - 00:00
عکس: نانسی عجرم در کنار افراد خانواده اش (اینستاگرام)

نانسی عجرم خواننده معروف لبنانی به دنبال تلاش یک شهروند سوری برای دزدی از ویلایش در سحرگاه یکشنبه (۵ ژانویه) کمی زخمی شده است.

فادی الهاشم همسر نانسی با سارق درگیر شده و فرد سارق بر اثر تیراندازی کشته شد.

به گزارش شبکه لبنانی ام تی وی نانسی ضمن اطمینان دادن به هوادارانش گفت «از همه کسانی که نگران خانواده ام بودند تشکر می کنم. و الان نمی خواهم در این باره صحبت کنم. خانواده و بچه هایم حالشان خوب است».

خبرگزاری رسمی لبنان گفت «محمد حسن الموسی اهل سوریه متولد ۱۹۸۹ روز یکشنبه به قصد دزدی وارد ویلای نانسی عجرم در محله نیو سهیله در کسروان شد. این فرد نقابدار بود».

این خبرگزاری افزود «اما دزد به دلیل حضور همسر نانسی عجرم غافلگیر شد. همسر نانسی تفنگش را به سمت سارق نشانه رفت. تیراندازی میان دو طرف منجر به کشته شدن دزد شد».

ماموران و بازپرس در محل وقوع حادثه حاضر شدند. تحقیق در این مورد در جریان است. همسر نانسی عجرم برای تکمیل اقدامات قانونی پرونده توقیف شد.

رسانه های لبنان و کاربران توییتر یک ویدیو از ورود فرد مسلح به منزل نانسی عجرم منتشر کردند. این ویدیو از دوربین مداربسته گرفته شده است.

جیجی لامارا مدیر برنامه های نانسی عجرم به «ام تی وی» گفت «حال نانسی و خانواده اش خوب است. او کمی زخمی شده».

کاربران توییتر عکسی از نانسی عجرم پس از وقوع حادثه و زخمی شدن و نیز تصویری از سارق پس از کشته شدن منتشر کردند.

رسانه های لبنانی به نقل از آگاهان به این حادثه گفتند این فرد مسلح شبانه موفق به ورود به خانه نانسی شده و سه نگهبان شخصی خانه را با اسلحه تهدید کرده است. او سپس وارد خانه شد. سارق تهدید کرد که هر کسی جلویش بایستد را می کشد. همسر نانسی تلاش داشت تا دزد را با رشوه متقاعد به ترک خانه کند و بعدا به سمتش شلیک کرد.

نانسی عجرم یکی از اعضای هیات داوری سومین دوره مسابقه خوانندگی بچه ها است. اولین قسمت این برنامه روز شنبه (۴ ژانویه) پخش شد. عاصی حلانی خواننده لبنانی و محمد حماقی خواننده مصری از دیگر اعضای هیات داوری هستند.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای