سرمربی الهلال: قهرمانی ما مناسب‌ترین تصمیم است

سرمربی الهلال: قهرمانی ما مناسب‌ترین تصمیم است

سه شنبه, 5 مه, 2020 - 19:30
فتحی الجبال سرمربی الهلال سعودی (الشرق الاوسط)

فتحی الجبال سرمربی تونسی تیم الهلال سعودی تأکید کرد که پایان دادن به لیگ سعودی و اعلام قهرمانی الهلال صدرنشین بهترین راه حل است حتی اگر این تصمیم مورد رضایت هواداران تیم رقیب یعنی النصر نباشد.

سرمربی الهلال در مصاحبه با روزنامه «الشرق الاوسط» گفت: «به نظر من بهتر است لیگ را تمام کرده و جام قهرمانی را به الهلال بدهند. سپس تعداد تیم‌ها را به ۲۰ تیم افزایش داده و ۴ تیم نیز به لیگ برتر صعود کنند. این یک وضعیت استثنایی است که تمام دنیا را درگیر کرده و مهم این است که تصمیماتی گرفته شود که کمترین ضرر را برای باشگاه داشته باشد. باشگاه‌ها تلاش زیادی کرده‌اند و نمی‌توان با تصمیماتی که گرفته می‌شود تلاش آن‌ها را هدر داد».

الجبال افزود: «هواداران النصر ممکن است از این راه حل راضی نباشند اما مناسب‌ترین راه است. الهلال در حال حاضر صدرنشین است. در لیگ فرانسه که یکی از مهمترین لیگ‌های جهان است قهرمانی پاری سن ژرمن اعلام شده و فصل به پایان رسید. این یک تجربه خوب است».

او همچنین گفت: «در وهله اول اهمیتی نمی‌دهم که چه تیمی قهرمان شود اما معتقدم این عادلانه‌ترین راه برای انتخاب قهرمان است و اگر غیر از الهلال تیم دیگری هم بود همین حرف را می‌زدم».


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای