مسی به بارسلونا اعلام کرد باشگاه را ترک می‌کند

مسی به بارسلونا اعلام کرد باشگاه را ترک می‌کند

چهارشنبه, 26 اوت, 2020 - 11:30
لیونل مسی ستاره آرژانتینی (ap)

یک منبع در داخل باشگاه بارسلونا روز سه شنبه تأکید کرد لیونل مسی ستاره و کاپیتان ۳۳ ساله کاتالان‌ها در فکسی به باشگاه خواستار ترک این تیم و فسخ یک طرفه قرارداد خود شده‌است.

این منبع به خبرگزاری فرانسه گفته‌است که وکلای این بازیکن آرژانتینی در فکسی به باشگاه در روز سه شنبه گفتند که وی آرزو دارد بندی را در قرارداد خود به اجرا بگذارد که به او اجازه ترک بدون هزینه و فوری باشگاه را می‌دهد.

با این حال بارسلونا معتقد است که بند مربوطه اکنون دیگر منقضی شده و مسی تا ۲۰۲۱ باید برای این باشگاه بازی کند.

روزنامه اسپانیایی مارکا گزارش داد که این بند تا یکم ژوئن قابل استفاده بود اما به خاطر بحران کرونا ستاره بارسا می‌تواند همچنان از آن برای ترک آبی اناری‌ها بهره ببرد.. به طوری که آزاد شدن او از وظایفش در باشگاه ۷۰۰ میلیون یورو هزینه خواهد داشت.

به گزارش رسانه‌های ورزشی اسپانیا، لیونل مسی، به رونالد کومان سرمربی جدید این تیم، اعلام کرده که به جدایی از این باشگاه فکر می‌کند. مسی به او گفته که خودش را خارج از پروژه‌های فصل آینده تیم می‌بیند.

این «بمب جامع» به توصیف روزنامه آرژانتینی اولیه، پس از شکست ۸ بر ۲ بارسا مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا رخ داد که تیم کاتالانی از این رقابت‌ها کنار رفت.

باشگاه کاتالانی در پی آن اعلام کرد رونالد کومان سرمربی هلندی هدایت تیم را بر عهده گرفت و جانشین کیکه ستین شد.

رسانه‌های اسپانیایی نیز خبر از پایان کار لوئیس سوارز در بارسلونا دادند. خبر از این قرار بود که رونالد کومان به ستاره اروگوئه ای و دوست نزدیک لیونل مسی گفته‌است که برای فصل بعد روی او حساب نمی‌کند و اینکه باید به دنبال تیمی جدید برای خود باشد.

طبق این گزارش، موضع بارسا در مورد ایوان راکیتیچ، آرتورو ویدال و ساموئل اومتیتی تغییر نکرده و باشگاه خواهان فروش فوری آنهاست.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای