سرمربی النصر: هدفمان صعود به فینال لیگ قهرمانان است

سرمربی النصر: هدفمان صعود به فینال لیگ قهرمانان است

جمعه, 2 اکتبر, 2020 - 16:30

روی ویتوریا سرمربی تیم فوتبال النصر سعودی پیش از بازی تیمش مقابل پرسپولیس ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: من اصلاً به گذشته نگاه نمی‌کنم درست است که النصر از ۱۶ سال گذشته تاکنون در این مرحله نبوده‌است، اما به این فکر می‌کنیم که این یک مسابقه با تیمی است که به آن احترام زیادی می‌گذاریم و اعتماد به نفس بالایی داریم.

ویتوریا در نشست خبری افزود: از اینکه در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کنیم خوشحالیم. این یک مسابقه دشوار برابر تیم بزرگ و قدرتمندی خواهد بود. برای بازی با پرسپولیس آماده هستیم و می‌خواهیم در فینال مسابقات حاضر باشیم.

ویتوریا یادآور شد: شما باید بین آنچه که در موردش فکر می‌کنید و آنچه که احساس می‌کنید، تعادل برقرار کنید. در چنین مسابقاتی، این موضوع خیلی مهم است. نمی‌توان بیش از حد به چیزی فکر کنید بدون آن که آن را در قلب خود حس کنید و بالعکس.

خالد الغنام بازیکن النصر نیز گفت: سرمربی ما را راحت گذاشته‌است تا بدون هیچ فشاری بازی کنیم. برای پیروزی در بازی با پرسپولیس سطح متمایزی از عملکردمان را به نمایش می‌گذاریم.

هافبک تیم النصر در پایان گفت: بازی و نمایش ما مقابل السد قطر را فراموش نکنید که چگونه توانستیم بازی کنیم و حریف را از پیش رو برداریم. مربی به ما نشان خواهد داد که چگونه بازی کنیم.

تیم‌های پرسپولیس و النصر در چارچوب مرحله نیمه‌نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا فردا (شنبه) از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه به وقت تهران به مصاف هم خواهند رفت.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای