سازماندهی ۱۵ هزار جنگجو توسط «نیروهای لبنانی» تکذیب شد

سازماندهی ۱۵ هزار جنگجو توسط «نیروهای لبنانی» تکذیب شد

سه شنبه, 13 اکتبر, 2020 - 23:45

ولید جنبلاط رئیس حزب سوسیالیست ترقی خواه و به همراه حزب "نیروهای لبنانی" سخنان منتسب به سمیر جعجع رهبر این حزب در دیدار با جنبلاط دربارهٔ "وجود ۱۵ هزار نیروی آماده به مقابله با حزب الله " که دیروز در روزنامه لبنانی الاخبار منتشر شد، را تکذیب کردند.

جنبلاط، که روز گذشته در یک مصاحبه تلویزیونی حضور داشت، گفت: "سخنان من در شبکه الجدید دربارهٔ محورهای اصلی روشن بود".

وی در توییت خود با اشاره به روزنامه الاخبار لبنان افزود: "در مورد ملاقات با سمیر جعجع، که در آن دیدار دیدگاه‌های متضاد مطرح شد، اما او موضوع تسلیحات را همان طوری که در یکی از رسانه‌ها گزارش شده، مطرح نکرد".

به نوبه خود، بخش رسانه ای حزب "نیروهای لبنانی" قاطعانه آنچه که به جعجع در مورد حضور ۱۵ هزار مبارز نسبت داده شده را رد کرد و گفت: "یک تلاش تخریبی علیه نیروهای لبنانی از طریق انتشار شایعات مخرب و جعل اخبار نادرست در مورد تسلیحات، نبردها، درگیری‌ها و جنگ‌ها وجود دارد".

روزنامه "الاخبار" روز گذشته در شماره خود مقاله ای را منتشر کرد که در آن عنوان شده بود که چند روز پیش سمیر جعجع در جمعی خصوصی به جنبلاط گفته که به مقابله خود با حزب‌الله تا آخرین لحظه ادامه می‌دهد و گفته بود «من پانزده هزار جنگجو دارم و ما قادر به مقابله با حزب‌الله هستیم، حزب‌اللهی که در نتیجه وضعیت لبنان و منطقه بسیار ضعیف شده‌است».


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای