گروه تحقیقات و بازاریابی سعودی با بلومبرگ همکاری می‌کند

گروه تحقیقات و بازاریابی سعودی با بلومبرگ همکاری می‌کند

چهارشنبه, 11 نوامبر, 2020 - 23:30

گروه تحقیقات و بازاریابی سعودی SRMG)) با گروه رسانه ای بلومبرگ همکاری می‌کند تا محتوای اقتصادی را به زبان عربی از طریق برنامه «اقتصاد شرق با بلومبرگ» در اختیار عموم علاقه مندان به بخش تجارت و اقتصاد و همچنین تصمیم گیرندگان در خاورمیانه و سایر مناطق قرار دهد.

آغاز به کار این برنامه بخشی از سرویس جدید خبر اقتصادی «الشرق نیوز» است.

خدمات خبری الشرق متعلق به گروه تحقیقات و بازاریابی سعودی است که یک سرویس خبری چند پلتفرمی است و به صورت شبانه‌روزی جهان عرب و فراتر از آن را پوشش می‌دهد.

سرویس «اقتصاد شرق با بلومبرگ»، شامل اخبار، تحلیل و داده‌های بازار، یکی از مولفه‌های اساسی پوشش اقتصادی شبکه جدید الشرق است.

اقتصاد شرق با بلومبرگ به پوشش جامع بلومبرگ بستگی دارد که با بیش از ۲۷۰۰ روزنامه‌نگار و تحلیلگر در سراسر جهان حضور دارد.

تیم‌های تلویزیونی و سیستم عامل‌های دیجیتالی در سرویس «شرق با اقتصاد بلومبرگ» علاوه بر انتشار اخبار ترجمه شده از سیستم عامل‌های بلومبرگ، به محتوای گسترده بلومبرگ از اطلاعات مالی، اقتصادی، تجزیه و تحلیل و داده‌های بازار دسترسی دارند.

«اقتصاد شرق با بلومبرگ» علاوه بر نسل جوان که اهمیت اطلاعات اقتصادی و مالی و اخبار شرکت‌ها از سراسر جهان را درک می‌کند، از طریق چندین بستر ارتباطی برای انتقال اطلاعات به رهبران اقتصاد، تلاش می‌کند تا به ارائه دهنده اصلی اخبار اقتصادی عربی و بین‌المللی به زبان عربی تبدیل شود.

همکاری گروه تحقیقات و بازاریابی سعودی و «بلومبرگ» به عموم تصمیم گیران اقتصادی، این امکان را می‌دهد که همیشه از آخرین اخبار مربوط به شخصیت‌ها، رویدادها و ایده‌هایی که منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و بازارهای جهانی را شکل می‌دهند، آگاه باشند.

انتظار می‌رود خدمات ارائه شده به تدریج گسترش یابد و شامل رادیو و مجله «هفته تجارت بلومبرگ» هفته نامه اقتصادی به زبان عربی و تعداد زیادی خدمات دیگر شود.

شبکه خبری الشرق امروز به‌طور رسمی با کانال تلویزیونی وچندین سیستم عامل دیجیتال راه اندازی می‌شود تا به‌طور شبانه‌روزی جهان عرب و بقیه جهان را پوشش دهد.

این کانال در ریاض مستقر است و دفاتر مرکزی آن در دبی و واشینگتن و دفاتر توزیع شده در پایتخت‌های منطقه و جهان دارد.

«مجموعه خبری الشرق» یک رسانه مستقل متعلق به «خدمات الشرق نیوز خدمات آموزشی ویبولیتین» است که شعبه ای از شرکت گروه تحقیقات و بازاریابی سعودی است.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای