بحرین از خودروی خود ویژه رالی داکار سعودی رونمایی کرد

بحرین از خودروی خود ویژه رالی داکار سعودی رونمایی کرد

این خودرو با رنگ قرمز و نام «هانتر» متمایز خواهد بود
یکشنبه, 20 دسامبر, 2020 - 22:45

تیم بحرین راید اکستریم، از خودروی جدید خود رونمایی کرده که قرار است در مسابقه رالی داکار ۲۰۲۱ سعودی شرکت کند.

قرار است از این خودرو دو نسخه در این مسابقات شرکت کنند و رانندگی با یکی از آنها برعهده سباستین لوب راننده رالی فرانسوی و دیگری برعهده نانی روما راننده اسپانیایی خواهد بود.

این خودرو پروژه مشترک تیم بحرین راید اکستریم با شرکت طراحی و تولید خودروهای مسابقه‌ای پرودرایو برای حضور در سرسخت‌ترین مسابقات رالی جهان است.

طبق این گزارش، این خودرو با رنگ قرمز و نام «هانتر» در این دوره از مسابقات متمایز خواهد بود.

این خودروی شاسی بلند (SUV) سفارشی، در کلاس T1 است و مخصوصاً برای رقابت‌های رالی داکار ساخته شده‌است. هانتر مجهز به موتور ۶ سیلندر و توربوشارژ ۳٫۵ لیتری است.

در همین رابطه، دیوید ریچارد مدیر تیم بحرین اظهار کرد: «ما اطمینان داریم که توانستیم بهترین ماشین را برای رقابت در رالی داکار بسازیم. ما آن را به‌طور خاص برای پاسخگویی به شرایط سخت صحرا طراحی کردیم و آزمایشات زیادی انجام دادیم تا آن را برای پاسخگویی به چالش‌های مسابقه آماده کنیم».

سباستین لوب راننده تیم بحرین (Bahrain Raid Xtreme) نیز گفت: «آزمایش‌ها روی هانتر در دبی یک فرصت عالی برای من بود، زیرا من توانستم با تیم کار کنم و تیم سنگ تمام گذاشت و هر روز چیز جدیدی یاد می‌گرفتم؛ و اکنون ما برای چالش رالی داکار ۲۰۲۱ کاملاً آماده هستیم».

نانی روما دیگر راننده این تیم نیز گفت: «ساخت و طراحی ماشین هانتر مدت زمان زیادی را صرف خود کرد و من این فرصت را داشتم که در فرایند ساخت آن سهیم باشم که یک تجربه شگفت‌انگیز است. رالی داکار پیش رو یک چالش منحصر به فرد خواهد بود، زیرا من با تیم بحرین در آن شرکت خواهم کرد».


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای