کارول سماحه: با هانی شاکر اثری برای تاریخ به جا گذاشتم

کارول سماحه: با هانی شاکر اثری برای تاریخ به جا گذاشتم

این خواننده لبنانی در مصاحبه با الشرق الاوسط از همکاری مشترک در دو «آهنگ» با هنرمند مصری خبر داد
دوشنبه, 22 فوریه, 2021 - 00:45

کارول سماحه خواننده لبنانی از ایفای نقش در کلیپ آهنگ «بقالی کتیر» هانی شاکر هنرمند مصری و ایفای نقش شاکر در کلیپ آهنگ «شکرا» خود خبر داد و آن را «یک اثر هنری برای تاریخ» توصیف کرد.

سماحه در هنرنمایی‌های خود علاوه بر پرداختن به موضوعات زندگی و مسائل مربوط به زنان که به‌طور مستقیم جامعه شرقی را شبیه‌سازی می‌کند، او از کلیپ‌های ویدئویی برای انتقال واضح پیام‌های خود استفاده می‌کند.

کارول سماحه دارای چندین استعداد در شخصیت هنری خوداست که به او امکان می‌دهد مهارت‌های خلاقانه خود را عملی و موفقیت‌های گسترده‌ای کسب کند.

در «شکرا» و «بقالی کتیر» ایده هوشمندانه ای وجود دارد که توسط کارگردان مصری بتول عرفه طراحی شده و «استودیوی لایف استایلز» آن را عملی کرده‌است. به طوری که این دو ویدئوکلیپ از نظر داستانی مکمل یکدیگر هستند و باعث می‌شود این ایده شخصیت یک فیلم کوتاه را بگیرد.

کارول سماحه داستان این همکاری را برای الشرق الاوسط این گونه تعریف می‌کند: «من از سال ۲۰۰۷ با کارگردان بتول عرفه رابطه نزدیکی دارم. هنگامی که او هنوز دانشجوی دانشگاه بود، با شخصیت متفاوت خود مرا به خود جلب کرد و دوستی ما تا امروز نیز ادامه دارد. وقتی شرکت لایف استایلز تولید دو آهنگ جدید یکی برای من و دیگری برای هانی شاکر را به او سپرد، این ایده متولد شد. بعد از اینکه او این پیشنهاد را به من داد، بدون درنگ موافقت کردم. هانی شاکر نیز واکنش مشابهی نشان داد».

وی در مورد موفقیت این همکاری می‌گوید: «ما یک کار استثنایی بی‌سابقه را ارائه کردیم که به آرشیو ورزومه من اضافه شد».

او می‌افزاید: «پس از رخت بر بستن از این جهان، ما ردپایی هنری زیبا و متفاوت را در حافظه مردم نقش بسته‌ایم. این آهنگ به خودی خود زیباست که به ماندگاری طولانی مدت آن کمک می‌کند».


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای