سرویس اقتصاد سبز در شبکه «الشرق» راه اندازی شد

سرویس اقتصاد سبز در شبکه «الشرق» راه اندازی شد

تازه‌ترین داده‌های بلومبرگ گرین برای حمایت از محیط زیست، انرژی‌های تجدیدپذیر و پایدار را در اختیار علاقه‌مندان می‌گذارد
چهارشنبه, 16 ژوئن, 2021 - 21:15

شبکه خبری «الشرق» از راه اندازی سرویس خبری جدید تحت عنوان «اقتصاد سبز شرق» در وب سایت و سیستم عامل‌های مختلف اجتماعی خود خبر داد.

قرار است این سرویس دیجیتال جدید محتوای سرویس «بلومبرگ گرین» را تهیه کرده و به زبان عربی ارائه می‌دهد. همچنین بر روی اخبار، گزارش‌ها و تجزیه و تحلیل‌ها در مورد تغییرات اقلیمی و تأثیرات کلی آن بر جوامع و اقتصادهای جهان تمرکز خواهد کرد.

سرویس «اقتصاد سبز شرق» برای غنی سازی خدمات فعلی شبکه «الشرق» ارائه می‌شود و محتوای متمایزی در مورد تجارت، فناوری و فرهنگ مربوط به آب و هوا را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد.

این سرویس داده‌های منحصر به فرد خود را از بلومبرگ، پیشروترین سازمان خبری و رسانه ای جهان برای ارائه پوشش پیشرفته در مورد محیط زیست و پایداری به روشی آسان و ساده تهیه خواهد کرد.

این سرویس از تجربه گسترده بلومبرگ گرین، که در ژانویه ۲۰۲۰ راه اندازی شد، بهره‌مند خواهد شد تا بهترین گزارش‌ها و پوشش‌ها را در مورد تجارت، علوم، فن آوری و سایر موضوعات مربوط به تغییر اقلیم ارائه دهد.

این سرویس طبق توافق‌نامه محتوای اختصاصی بین الشرق و بلومبرگ، از محتوای جامع مالی و اقتصادی، تجزیه و تحلیل و داده‌های بازار بلومبرگ بهره‌مند می‌شود تا آخرین گزارش‌ها و تجزیه و تحلیل‌ها را در مورد شرکت‌ها و اقتصادهای شکل دهنده به مخاطبان عرب در سراسر جهان ارائه دهد.

ریاض حماده رئیس بخش اخبار اقتصادی الشرق، گفت: «امروز، رسانه‌ها مسئولیت اطمینان از رعایت روش‌های دوستدار محیط زیست هنگام برنامه‌ریزی برای رشد استراتژیک با توجه به تلاش‌های جهانی برای بازیابی در مرحله پس از همه‌گیری را بر عهده دارند، در این راستا، (الشرق) تلاش‌های خود را در زیر دو رکن محیط و پایداری در چارچوب استراتژی مسئولیت اجتماعی خود اختصاص می‌دهد، که تا حد زیادی با اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد مطابقت دارد».

وی افزود: «ما معتقدیم که نیاز فوری به تهیه برنامه‌های بهبودی وجود دارد که به دستیابی به اقتصادهای پاک، ایمن، سالم و مقاوم تر کمک می‌کند. بر این اساس، سرویس اقتصاد سبز شرق بر اساس محتوای متمایزی که خصوصیات بلومبرگ سبز است، بر راه حل‌ها و مشاغل پایدار و سازگار با محیط زیست متمرکز خواهد شد».


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای