نوال الزغبی: هنرمند باید به زندگی مردم رنگ ببخشد

نوال الزغبی: هنرمند باید به زندگی مردم رنگ ببخشد

او به «الشرق الاوسط» می‌گوید که شادی را برای جدیدترین اثرش انتخاب کرده‌است
یکشنبه, 12 سپتامبر, 2021 - 09:30

نوال الزغبی خواننده مشهور زن لبنانی در آلبوم جدید خود به نام «عکس الطبیعة» (برعکس طبیعت) آهنگ‌های مثبت و شادی را انتخاب کرده‌است.

او تا کنون، دو آهنگ از این آلبوم به نام‌های «ارقص» (برقص) و «علیه ابتسامه» (خنده ای بر لب دارد) را منتشر کرده‌است. او در هر دو اثر، توانست موفق ظاهر شود و یک وضعیت هنری بی‌سابقه را ایجاد کند، به طوری که در مدت زمان کوتاهی، میلیون‌ها بازدید در شبکه‌های اجتماعی رقم زده‌است.

نوال در این «مینی آلبوم» ۴ آهنگ را ساخته‌است. احمد الزعیم، احمد حسن راؤول، مرحوم ألفرید الاسعد، احمد ماضی و.. در نوشتن ترانه‌ها و تنظیم آهنگ‌های این مینی آلبوم شرکت کرده‌اند.

انتظار می‌رود که از سومین آهنگ این آلبوم، به نام «عکس الطبیعه»، در چند هفته آینده رونمایی شود، و پس از آن، آهنگ چهارم یعنی «قلبی علی قلبو» (قلبم در کنار قلب او) کاری از آهنگساز زیاد برجی منتشر شود.

نوال الزغبی همیشه به دنبال تجدید و ارائه چیزی مشابه خود است. او در مصاحبه با «الشرق الاوسط» می‌گوید: «تجربه هنرمند در انتخاب گزینه‌های مناسب کمک می‌کند. نظر من ناخودآگاه، به سمت کار مناسب جلب می‌شود، مشروط بر اینکه شبیه من باشد».

او می‌افزاید: «من قصد داشتم آهنگ‌های جدیدم، شادی، لبخند و تصویری شیرین را حمل کنند. هنرمند باید به زندگی مردم رنگ ببخشد و با وجود فضای تاریک موجود به آنها امید بدهد. من می‌توانستم آهنگ‌های کلاسیک یا نمایشی ارائه دهم، اما به آهنگ‌هایی که شادی بخش هستند، پایبند ماندم».


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای