گروه «SRMG» شریک رسانه‌ای نمایشگاه کتاب ریاض

گروه «SRMG» شریک رسانه‌ای نمایشگاه کتاب ریاض

برندگان جایزه نمایشگاه ۲۰۲۰ اعلام شد
شنبه, 18 سپتامبر, 2021 - 11:30

گروه سعودی پژوهش و بازاریابی (SRMG) شریک رسانه ای نمایشگاه بین‌المللی کتاب ریاض می‌شود؛ نمایشگاهی که امسال از نگاه فرهنگی بلندپروازانه و الهام بخش برخوردار خواهد بود.

نمایشگاه بین‌المللی کتاب ریاض در دوره جدید خود در سال ۲۰۲۱ در اوایل اکتبر آینده برگزار می‌شود. کشور عراق به عنوان مهمان افتخاری در این نمایشگاه شرکت می‌کند.

نمایشگاه ریاض با فعالیت‌ها و رویدادهای خود و میانگین فروش چشمگیر، یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های کتاب در خاورمیانه محسوب می‌شود.

سازمان ادبیات ، انتشارات و ترجمه در سعودی به دنبال ارائه محتوای غنی فرهنگی است که دستاوردهای نمایشگاه را حفظ کند و آن را به سطح اهداف وزارت فرهنگ و چشم‌انداز سعودی ۲۰۳۰ در جنبه‌های فرهنگی آن برساند.

سازمان ادبیات ، انتشارات و ترجمه اسامی روز گذشته نام برندگان نمایشگاه بین‌المللی کتاب ریاض ۲۰۲۰ را در سه بخش آن به شرح زیر اعلام کرد: «جایزه نویسنده سعودی، جایزه انتشارات و جایزه کارآفرینی در صنعت نشر و اطلاعات».

بر پایه این گزارش، ۲۴۰ رقابت کننده در آن دوره شرکت کردند، از جمله ۱۷۰ نویسنده برای دریافت جایزه نویسنده سعودی در چندین حوزه مختلف دانش همچون: «فلسفه، نویسنده سعودی، دانش عمومی، ادیان، علوم محض، علوم اجتماعی، زبان، علوم کاربردی، جغرافیا، تاریخ، هنر و ادبیات».

پیش از این مقرر بود از برندگان سال گذشته در نمایشگاه بین‌المللی کتاب ریاض ۲۰۲۰ تقدیر شود، اما به دلیل شرایط کرونایی، نمایشگاه به تعویق افتاد.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای