فرار بارسلونا از کمین گرانادا؛ تساوی سخت با گل آرائوخو

فرار بارسلونا از کمین گرانادا؛ تساوی سخت با گل آرائوخو

سه شنبه, 21 سپتامبر, 2021 - 00:30
DPA

بارسلونا در دیداری خانگی مقابل گرانادا با تساوی ۱–۱ متوقف شد و رونالد آرائوخو مدافع اروگوئه ای کاتالان‌ها با گل دیرهنگامش مانع یک شکست تلخ در چارچوب هفته پنجم لالیگا اسپانیا شد.

بارسلونا که آمده بود باخت ۳ بر صفر خانگی هفته گذشته‌اش مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا را جبران کند، نه تنها این کار را انجام نداد بلکه نزدیک بود برای دومین بار در این فصل لالیگا متحمل شکست شود.

گرانادا بازی را بهتر آغاز کرد و تنها دو دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. روی یک ضربه کرنر بود که توپ در یک رفت و برگشت در گوشه محوطه جریمه بارسا به اسکودرو رسید و ارسال او به تیر دوم را دومینگوس دوارته با ضربه سر تبدیل به گل اول بازی کرد.

هرچه به دقایق پایانی نزدیک می‌شدیم، فشار حملات بازیکنان بارسا بیشتر می‌شد و سرانجام در دقیقه ۹۰ بود که رونالد آرائوخو گل تساوی را برای میزبان به ثمر رساند. روی یک حمله همه‌جانبه از بازیکنان بارسا بود که ارسال گاوی به دهانه دروازه را آرائوخو با ضربه سر تبدیل به گل کرد و کار را به تساوی کشید.

کومان در دقایق پایانی بازی پیکه را به عنوان مهاجم نوک به میدان فرستاد اما حضور او هم منجر به گرفتن امتیاز برای آبی‌اناری‌ها نشد.

بارسلونا در این فصل با از دست دادن لیونل مسی بازی‌های ضعیفی را به نمایش گذاشته‌است.

این نتیجه در شرایطی که در روزهای اخیر شایعاتی در مورد کنار گذاشتن رونالد کومان به گوش می‌رسید، شرایط را برای این مربی هلندی دشوارتر خواهد کرد.

بارسا با این نتیجه ۸ امتیازی شد و در رده هفتم قرار گرفت. گرانادا هم با ۳ امتیاز جایگاه هفدهم جدول رده‌بندی را به خود اختصاص داد.

بازی بعدی شاگردان رونالد کومان پنجشنبه شب در خانه کادیس است.

رونالد کومان سرمربی هلندی در پایان بازی گفت: «ممنون از بازیکنانم برای شخصیت تیمی بزرگی که امشب نشان دادند. تا پایان جنگیدیم و گل مساوی را زدیم. گرانادا از دقیقه دوم که به ما گل زد، شروع به وقت تلف کردن کرد. برای زدن گل مساوی همه توان مان را گذاشتیم و بیشتر و بیشتر می‌خواستیم که نشد. معتقدم یک امتیاز بهتر از هیچی بود».


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای