برنامه‌های «موسم ریاض» ۲۰ اکتبر آغاز می‌شود

برنامه‌های «موسم ریاض» ۲۰ اکتبر آغاز می‌شود

با بیش از ۷ هزار و ۵۰۰ رویداد متنوع
سه شنبه, 5 اکتبر, 2021 - 11:15
ترکی آل الشیخ (واس)

ترکی آل الشیخ رئیس اداره سرگرمی سعودی اعلام کرد، فعالیت‌های دومین دوره جشن‌های «موسم ریاض» از بیستم ماه جاری میلادی (۲۸ مهر) با برگزاری بیش از ۷ هزار و ۵۰۰ رویداد آغاز می‌شود.

آل الشیخ در کنفرانس مطبوعاتی در مورد اعداد و ارقام مربوط به این جشنواره بزرگ گفت که این برنامه در ۱۴ منطقه از جمله دو منطقه «بولوار» و «ویا ریاض» برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد که در این موسم بیش از ۷ هزار و ۵۰۰ رویداد، ۳۵۰ نمایش فصلی، ۱۰۰ تجربه تعاملی و ۱۰ نمایشگاه بین‌المللی علاوه بر تعدادی تئاتر و کنسرت ارائه می‌شود.

رئیس اداره سرگرمی دربارهٔ قیمت‌های جشن‌های موسم ریاض، با اشاره به رقابت پذیری قیمت‌ها در همه مناطق، توضیح داد که ۴ منطقه از ۱۴ منطقه برای همه رایگان خواهد بود.

وی در مورد بازی دوستانه پاری سن ژرمن با ستاره‌های الهلال و النصر اعلام کرد که قرار است تا دو روز دیگر یک سرمربی بزرگ خارجی سرمربی تیم منتخب الهلال و النصر باشد.

وی ادامه داد: «ما تئاترها و رویدادها را در بسیاری از مناطق برای کشف استعدادهای سعودی برگزار می‌کنیم». این مقام سعودی تأکید کرد که هماهنگی با وزارت بهداشت برای اتخاذ تدابیر بهداشتی و پروتکل‌ها انجام خواهد شد.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای