کلید نیوکاسل در دستان مدیریت سعودی 

کلید نیوکاسل در دستان مدیریت سعودی 

الرمیان خطاب به هواداران: کاری می‌کنیم که به تیم خود افتخار کنید
شنبه, 9 اکتبر, 2021 - 09:45
جشن طرفداران در اطراف دفتر مرکزی باشگاه (الشرق الاوسط)

آماندا استاولی شریک گروه سرمایه‌گذاری تحت رهبری صندوق سرمایه‌گذاری‌های عمومی سعودی، دیروز جمعه، پس از تکمیل فرآیند خرید و فروش نیوکاسل یونایتد، کلیدهای این باشگاه انگلیسی را دریافت کرد.

این باشگاه که در شمال شرقی انگلستان واقع شده است، پس از اتمام قرارداد خرید توسط صندوق سرمایه‌گذاری‌های عمومی سعودی، روز پنجشنبه وارد مرحله جدیدی در تاریخ خود شده است.

بر اساس گزارش روزنامه انگلیسی «میرور»، نیوکاسل یونایتد اکنون در صدر فهرست پنج باشگاه ثروتمند لیگ برتر انگلیس (لیگ جزیره) قرار دارد، به طوری که اکنون عملکرد آن نسبت به چلسی، منچسترسیتی، آرسنال و منچستریونایتد بهتر شده است.

نیوکاسل یونایتد همچنین از فروش همه بلیت‌های بازی بعدی خود مقابل تاتنهام در 17 این ماه در سنت جیمز پارک خبر داد.

این باشگاه در حساب خود نوشت: «بلیط‌های اولین بازی ما تحت مالکیت جدید به طور کامل فروخته شد، از حمایت شما متشکریم».

یاسر الرمیان رئیس‌ کل صندوق سرمایه‌گذاری‌های عمومی و رئیس جدید غیراجرایی نیوکاسل یونایتد، نامه‌ای سرگشاده به هواداران باشگاه و ساکنان این شهر نوشت و متعهد شد که درهای ارتباطات و کمک را باز کرده و از نیوکاسل تیمی بسازد که هواداران بتوانند بار دیگر به آن افتخار کنند.

الرمیان گفت: «ما به عنوان مالکین جدید به جامعه گوش خواهیم داد». وی اظهار کرد: «مالکیت این باشگاه، مسئولیتی نیست که ما به راحتی آن را بر عهده گرفته‌ایم و هرگز از اهمیت بخشیدن به نیوکاسل یونایتد غافل نمی‌شویم».

الرمیان تاکید کرد: «ما می خواهیم یک تیم موفق ایجاد کنیم. ما اینجا هستیم تا موفقیت‌های بلندمدت را برای باشگاه بسازیم».

او ادامه داد: «قبل از هر چیز، ما می‌خواهیم با افراد باشگاه و در سراسر جامعه صحبت کنیم تا قبل از نهایی‌کردن برنامه‌های خود، نظرات آنها را دریافت کنیم».


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای