پرسپولیس در موج آبی غرق شد.. النصر، الوحده را پنج‌تایی کرد

پرسپولیس در موج آبی غرق شد.. النصر، الوحده را پنج‌تایی کرد

دربی ریاض در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا 
یکشنبه, 17 اکتبر, 2021 - 07:45

تیم الهلال سعودی با پیروزی ۳ بر صفر مقابل پرسپولیس ایران، نائب‌قهرمان دوره گذشته لیگ قهرمانان آسیا، در ورزشگاه شاهزاده فیصل بن فهد ریاض، توانست به مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها راه یابد. همزمان دیگر تیم پایتخت سعودی، یعنی النصر با ۵ گل الوحده امارات را در ورزشگاه مرسول پارک درهم کوبید و راهی دور بعد شد. 

در پی این نتیجه به‌دست‌ آمده از بازی‌های شب گذشته (شنبه ۲۴ مهر)، رقبای سنتی شهر ریاض، یعنی الهلال و النصر روز سه‌شنبه هفته جاری در یک شهرآورد سعودی در نیمه‌نهایی قهرمانان آسیا رو در روی هم قرار خواهند گرفت. 

آبی‌پوشان الهلال در دیدار با سرخ‌پوشان کیفیت بسیار مطلوبی را ارائه دادند و خود را به‌عنوان مدعی جدی کسب عنوان قهرمانی این دوره مطرح کردند.

الهلال در این دیدار توانست بدون زحمت و دردسر زیاد، رقیب ایرانی خود را علیرغم داشتن تجربه فراوان در رقابت‌های قاره‌ای و کسب دو نائب‌قهرمانی از پیش‌رو بردارد.

سالم الدوسری در دقیقه ۲۷، بافتیمبی گومیس در دقایق ۵۰ و ۷۰ بازی موفق به گلزنی برای میزبان شدند. 

از سوی دیگر، تیم زردپوش النصر نیز بازی داحتی را پشت‌سر گذاشت و توانست همه راه‌های نفوذ حریف اماراتی خود را ببندد و خیلی زود موفق به گلزنی شود.

عبدالرزاق حمدالله در دقیقه ۷، جلال‌الدین ماشاریپوف در دقایق ۵۲ و ۶۴، عبدالفتاح العسیری در دقیقه ۵۶ و سامی النجعی در دقیقه ۷۴ برای النصر گلزنی کردند، تک گل الوحده را نیز اسماعیل مطر بازیکن کهنه‌کار اماراتی در دقایق تلف‌شده بازی به ثمر رساند.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای