صندوق سرمایه‌گذاری سعودی پروژه گردشگری «THE RIG.» را راه‌اندازی کرد

صندوق سرمایه‌گذاری سعودی پروژه گردشگری «THE RIG.» را راه‌اندازی کرد

این پروژه در مساحتی بیش از ۱۵۰ هزار متر مربع در خلیج واقع شده‌است
یکشنبه, 17 اکتبر, 2021 - 12:00

صندوق سرمایه‌گذاری عمومی سعودی امروز (شنبه)، از راه اندازی پروژه جدید در بخش گردشگری تحت عنوان «THE RIG.» خبر داد و گفت این پروژه بر روی سکوهایی الهام گرفته از سکوهای نفتی دریایی اجرا می‌شود و اولین مورد در نوع خود در جهان است.

این پروژه در منطقه خلیج واقع شده‌است و بیش از ۱۵۰ هزار متر مربع مساحت دارد و گزینه‌های مختلفی برای مهمان نوازی، اقامت، ماجراجویی و ورزش‌های دریایی را با هم ترکیب می‌کند.

طرح «THE RIG.» تازه‌ترین پروژه صندوق در بخش‌های گردشگری و سرگرمی است و تأثیر مثبتی بر اقتصاد داخلی خواهد داشت.

هدف این پروژه حفظ محیط زیست منطقه ای در راستای حمایت از تلاش‌های پادشاهی برای حفظ محیط زیست است که در آن بهترین استانداردها و شیوه‌های بین‌المللی رعایت می‌شود.

پروژه «THE RIG.» یک تحول کیفی در پروژه‌های جذاب گردشگری است و انتظار می‌رود گردشگران زیادی از سراسر جهان، به ویژه شهروندان و ساکنان کشورهای خلیج را برای سپری کردن یک تجربه گردشگری استثنایی به خود جذب کند.

این پروژه همچنین طیف گسترده‌ای از گزینه‌های گردشگری از جمله سه هتل، مجموعه ای از رستوران‌های بین‌المللی، بالگردها،

و فعالیت‌های مختلف و ورزش‌های جسورانه را ارائه می‌دهد.

راه اندازی پروژه «THE RIG.» مطابق با استراتژی صندوق سرمایه‌گذاری عمومی ۲۰۲۱–۲۰۲۵ با هدف ایجاد نوآوری در بخش‌های گردشگری و سرگرمی در پادشاهی صورت می‌گیرد که مملو از فرصت‌های توسعه ای امیدبخش است و در راستای اهداف «چشم‌انداز ۲۰۳۰» به تنوع اقتصادی می‌انجامد.

این صندوق برای ایجاد و حمایت از بسیاری از پروژه‌ها و شرکت‌ها در مناطق مختلف با هدف افزایش تلاش‌های پادشاهی برای تبدیل شدن به یک مقصد گردشگری برجسته در نقشه جهانگردی جهانی مانند شرکت توسعه دریای سرخ، شرکت توسعه السوده و شرکت کروز سعودی تلاش می‌کند.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای