«فصل ریاض ۲۰۲۱» با شرکت ۷۵۰ هزار نفر گشایش یافت

«فصل ریاض ۲۰۲۱» با شرکت ۷۵۰ هزار نفر گشایش یافت

آل الشیخ: رهبری الهام بخش، ما را به سمت افزایش جاه طلبی سوق داده‌است
چهارشنبه, 20 اکتبر, 2021 - 21:45
نمایش‌ها، برنامه‌های مد و کنسرت‌های موسیقی نمادی برای رسیدن سرگرمی‌های سعودی به کارناوال‌های بین‌المللی (الشرق الاوسط)

مراسم افتتاحیه دومین دوره فعالیت‌های «فصل ریاض ۲۰۲۱» شامگاه امروز (چهارشنبه)، با حضور تعداد زیادی از تماشاگران که بیش از ۷۵۰ هزار نفر برآورد شدند، گشایش یافت.


علاوه بر این، میلیون‌ها نفر از طریق پخش زنده در تعدادی از کانال‌های تلویزیونی، وب سایت‌ها و حساب‌های الکترونیکی این مراسم را دنبال کردند و اولین دستاورد دوره دوم این جشنواره سرگرمی محقق شد.
ترکی آل الشیخ رئیس هیئت مدیره سازمان سرگرمی سعودی در سخنرانی خود در این مراسم، حمایت نامحدود خادم حرمین شریفین ملک سلمان بن عبدالعزیز و ولیعهد شاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز از بخش سرگرمی و فصل ریاض را ارج نهاد و گفت: «اولین دوره فصل ریاض با شعار (تصور کنید) بود، و فصل دوم شعار ما (بیشتر تصور کنید) است».

وی ادامه داد: تا زمانی که ما رهبری الهام بخشی داریم، هر سعودی را وادار می‌کند تا به سطح جاه طلبی برسد و به آرزوها برسد.این فصل در اولین روزهای خود موفقیتی کسب کرد که جهان را از طریق اجراها، مد و موسیقی به خود خیره کرد که نمادهایی برای عبور سرگرمی‌های سعودی به کارناوال‌های بین‌المللی شمرده می‌شود.

در مراسم افتتاحیه شاهد ارائه یک نمایشی متشکل از بیش از ۲ هزار و ۷۶۰ دوربین پهپادی که تصاویر خادم حرمین شریفین و ولیعهد را حمل می‌کرده و به تعدادی از زبان‌های بین‌المللی به شرکت کنندگان خوشامد می‌گوید.
 این مراسم شامل رویدادهای محلی و بین‌المللی بود، به طوری که آتش بازی‌های بزرگی آسمان ریاض را روشن کرد. علاوه بر این، نمایش‌های زنده، نمایش رقص سامری، نمایش ارابه‌ها، نمایش مرد پروازکننده و در پایان کنسرت هنرمند «پیت بول» با حضور تعداد زیادی از مخاطبان داخلی و بین‌المللی برگزار شد.فعالیت‌های روز اول نشان دهنده روح اصلی جشنواره بود که میزبان تعدادی از تیم‌هایی با لباس‌های نقاشی شده رنگارنگ، موسیقی پر جنب و جوش با ریتم‌های بین‌المللی و حضور تعدادی از شخصیت‌های مشهور جهان بود که مهم‌ترین آنها کشتی‌گیر آندرتیکر مشهور بود.

افتتاحیه فصل ریاض با شاهکارهای هنری بین‌المللی آمیخته شد، به طوری که در آن انواع غذاهای جهانی جمع‌آوری شدند. همچنین خدمات مراقبت‌های بهداشتی و کلینیک‌های پزشکی سیار از دیگر ویژه برنامه‌های این جشنواره است.اخبار مرتبطپیشنهاد ما

چند رسانه‌ای