مسی می خواهد بعد از خداحافظی سرمربی بارسلونا شود

مسی می خواهد بعد از خداحافظی سرمربی بارسلونا شود

سه شنبه, 2 نوامبر, 2021 - 09:00
لیونل مسی ستاره آرژانتینی (خبرگزاری فرانسه)

لیونل مسی ستاره آرژانتینی اعلام کرد که در نظر دارد پس از اتمام قراردادش با پاریسن ژرمن، دوباره در بارسلونا زندگی کند و دوست دارد در مقطعی مدیر فنی تیم سابقش شود.

مسی پس از حدود 20 سال بازی در بارسلونا به دلیل مشکل مالی به کار خود در این تیم پایان داد، او 672 گل با پیراهن آبی اناری ها به ثمر رساند که یک رکورد باشگاهی به حساب می آید. او در این فصل به مدت دو سال به صورت آزاد به پاریسن ژرمن پیوست.

این مهاجم 34 ساله در گفت و گو با نشریه اسپورت اسپانیا گفت: «چیزی که تقریبا تایید شده و مسلم است، این است که ما به محض پایان قرارداد با پاریس دوباره در بارسلونا زندگی می‌کنیم و زندگی ما در آنجا خواهد بود».

وی افزود: «این چیزی است که همسرم می‌خواهد و من می‌خواهم. نمی‌دانم این اتفاق زمانی که قراردادم با پاریس به پایان می‌رسد رخ می‌دهد یا نه اما ما به طور حتم برای زندگی به بارسلونا برمی‌گردیم».

مسی ادامه داد: «من همیشه گفته بودم که خیلی دوست دارم بتوانم در کارهایی که می‌تواند مفید باشد و می تواند به باشگاه کمک کند، حضور داشته باشم. دوست دارم در مقطعی مدیر فنی شوم. نمی‌دانم این اتفاق در بارسلونا خواهد بود یا نه. بارسا باشگاهی است که دوستش دارم و دوست دارم همچنان به رشد خود ادامه دهد و یکی از بهترین‌های جهان باشد».

او درباره خداحافظی پس از جام جهانی 2022 قطر گفت: «نه واقعا به این مسئله فکر نمی کنم. پس از اتفاقاتی که برایم رخ داده، هر روز و هر سال زندگی می‌کنم. نمی‌دانم که در جام جهانی و پس از آن چه اتفاقی رخ خواهد داد. من درباره آن فکر نمی‌کنم. هر اتفاقی که قرار باشد رخ دهد، رخ می‌دهد».

رونالد کومان همانطور که پیش‌بینی می‌شد در پی نتایج بسیار ضعیف و کم سابقه اخیر بارسلونا سرانجام از هدایت این تیم کنار گذاشته شد.

لیونل مسی ستاره باشگاه پاریس در دیدار با لیل که منجر به پیروزی تیم پایتخت شده، به دلیل مصدومیت در بین دو نیمه تعویض شد، البته سرمربی  پاریسی ها گفته که امیدوار است مسی به بازی بعد برسد.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای