گروه سعودی پژوهش و بازاریابی، «SMC» را به عنوان عامل انحصاری تبلیغاتی تعیین کرد

گروه سعودی پژوهش و بازاریابی، «SMC» را به عنوان عامل انحصاری تبلیغاتی تعیین کرد

جمعه, 12 نوامبر, 2021 - 17:30

گروه سعودی پژوهش و بازاریابی (SRMG) از تعیین شرکت رسانه‌های سعودی (SMC)، پیشرو در بازاریابی دیجیتال تبلیغاتی در خاورمیانه، به عنوان نماینده تبلیغات انحصاری این گروه خبر داد.

این توافق در قالب امضای قراردادی صورت گرفته که به موجب آن شرکت رسانه‌های سعودی فروش تجاری، دیجیتال، تصویری، صوتی و چاپی را از ۸ نوامبر ۲۰۲۱ برای تمام پلتفرم‌های SRMG انجام دهد.

گروه رسانه‌های سعودی یکی از مهم‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بازاریابی تبلیغاتی و مجرب‌ترین در ارائه گزینه‌ها و راهکارهای تبلیغاتی بر اساس بالاترین استانداردهای حرفه ای است. این گروه همچنین دارای تجربه انباشته‌ای است که آن را به عنوان برجسته‌ترین مجموعه در منطقه عربی و خاورمیانه در زمینه خود می‌داند.

جمانا راشد الراشد مدیرعامل گروه سعودی پژوهش و بازاریابی دربارهٔ این توافق گفت: «ما اخیراً یک استراتژی جدید رشد و تحول دیجیتال را اعلام کرده‌ایم، به طوری که این گروه به یک مرکز رسانه ای یکپارچه با پشتیبانی داده‌ها و مبتنی بر فناوری و سیستم‌های اتصال پیشرفته تبدیل می‌شود. این امر در راستای پیشروی در رسانه‌های دیجیتال و اجتماعی، و ایجاد محتوای منحصر به فرد و منحصر به فرد، به منظور ارتقای موقعیت گروه به عنوان یک منبع قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات از خاورمیانه و به خاورمیانه عملی شده‌است».

الراشد افزود: «ما اهداف بلندپروازانه ای برای خود تعیین کرده‌ایم و مشارکت‌های استراتژیک همیشه یک عامل مهم موفقیت برای ما بوده‌است؛ بنابراین، با امضای این قرارداد، خرسندیم که شرکت رسانه‌های سعودی (SMC) را به عنوان یک شریک استراتژیک کلیدی برای این گروه معرفی کنیم».

وی اظهار کرد که این همکاری نقش کلیدی در توسعه عملکرد، افزایش کارایی و به حداکثر رساندن درآمد خواهد داشت که منجر به ایجاد تجربه بهتر برای خوانندگان، کاربران و تبلیغ کنندگان ما و همچنین دستیابی به بازده برای سهامداران ما خواهد شد.

او ادامه داد: «ما از شراکت با شرکت رسانه‌های سعودی (SMC) خوشحالیم و مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با تیم‌های کاری در SMC هستیم».

از سوی دیگر، محمد الخریجی رئیس هیئت مدیره شرکت رسانه‌های سعودی، توضیح داد که این توافقنامه اهداف شرکت را با هدف توانمندسازی مشتریان در منطقه برای بهره‌مندی از تجربه گسترده ما در تحول دیجیتال و استفاده از هوش مصنوعی در تجزیه و تحلیل داده‌ها جهت اطمینان از تحریک خلاقیت و رقابت افزایش می‌دهد. همچنین از طریق فرصت‌های نوآورانه ارائه شده توسط استراتژی‌های توسعه ما در جهت تقویت موقعیت شرکت در منطقه و پیشرفت این صنعت، ارائه راه حل‌های استثنایی با کیفیت بالا برای رسانه‌ها، پلتفرم‌های دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی، نقش محوری مورد نظر در این صنعت را تضمین می‌کند.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای