عایض و انغام در یک شب آواز به یادماندنی در ریاض

عایض و انغام در یک شب آواز به یادماندنی در ریاض

گرمای صدای دو خواننده در یک شب سرد
شنبه, 27 نوامبر, 2021 - 12:45

عایض و انغام، دو خواننده سعودی و مصری با صدای لطیف خود سالن «ابوبکر سالم» که آقای صدا در زمان خود بود گرما بخشیدند.
سالن «ابوبکر سالم» پنجشنبه هر هفته صحنه هنرنمایی بزرگان آواز در مرکز ریاض است.
عایض و انغام دو ستاره این محفل مثل همیشه خوش درخشیدند. قبل از آغاز کنسرت این دو هنرمند بزرگ نوبت استعدادهای جوان بود که از کشورهای عربی مختلف برای شرکت در مسابقه «بولیوارد المواهب» در ریاض جمع شدند. این برنامه یک برنامه استعداد یابی است.
عایض پس از اجرای این ستاره های جوان آینده به روی صحنه رفت و برای رسیدن به این لحظه که در صحنه های کنسرت زادگاهش هنرنمایی کند چه ذوق و شوقی داشت چه اینکه سه سال در ریاض کنسرت برگزار نکرده بود. او در همین شهر بزرگ و خواننده شد.


کنسرت عایض با ترانه «حلو الکلام» آغاز شد و بعد نوبت سلام و خوشامد گویی به حضار رسید و گفت که چقدر دلش برای آنها تنگ شده. سپس با همین حس شوخی گری و صدای زیبا ادامه داد و حاضران با او همنوازی می کردند.
عایض پس از پایان کنسرت دوباره از اجرای این برنامه در ریاض پس از وقفه چند ساله ابراز خوشحالی کرد و گفت که چقدر از همراهی و استقبال گسترده حضار از کنسرت احساس شادمانی می کند و به آنها وعده داد که آلبوم ترانه هایش به زودی روانه بازار می شود.
انغام از قاهره، پایتخت هنر و فرهنگ به ریاض، پایتخت زیبایی و آواز رفت تا با صدای دلنشین خود برای هفدهمین بار در سعودی کنسرت اجرا کند.
انغام در ابتدا ترانه هایش از جمله «عمری معاک» را زمزمه کرد و حضار با او همراه شدند و مثل بادهای سرد نوامبر با صدای گرم او در آسمان آواز اصیل پرکشیدند.
انغام در پایان از حاضران و برگزارکنندگان کنسرت تشکر کرد و از عشق پایان ناپذیرش به هوادارانش گفت.

 


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای