فصل ریاض با «میدل بیست» داغ شد

فصل ریاض با «میدل بیست» داغ شد

بزرگترین رویداد موسیقی خاورمیانه با حضور ۲۰۰ ستاره عرب و بین‌المللی
جمعه, 17 دسامبر, 2021 - 10:15
الیسا در «میدل بیست» (عکس: صالح الغنام)

پایتخت پادشاهی عربی سعودی شاهد افتتاحیه بزرگترین رویداد موسیقی خاورمیانه با حضور بیش از ۲۰۰ ستاره بین‌المللی و عرب است؛ جایی که این مراسم با وجود موج سرما در ریاض، جمعیت زیادی را جذب کرده‌است.


همزمان با افتتاحیه «Sound storm» اعلام شد که جشنواره آماده پذیرایی و استقبال از مخاطبان و دوستداران موسیقی الکترونیک در سالن‌های تئاتر «بیگ بیست»، «داون بیست»، «دانس بیست» و «اندرگراوند بیست» در منطقه بنبان در شمال ریاض است.


روز اول شاهد حضور عرب تعدادی از ستارگان هنر موسیقی مانند الیسا، ماجد المهندس، محمد حماقی، راشد الماجد و تعدادی از ستارگان موسیقی الکترونیک بود.


برگزارکنندگان جشنواره گفتند که بازدید از جشنواره «میدل بیست» فرصتی برای لذت بردن از تجربه ای منحصر به فرد است که به موسیقی محدود نمی‌شود، بلکه فهرست گسترده و متنوعی از اجراهای هنری را در خود جای داده‌است.


این جشنواره جوانانی از سعودی و کشورهای خلیج را جذب خود کرده‌است. امسال شاهد یک ترکیب نوآورانه خواهیم بود که ستاره‌های بین‌المللی در کنار استعدادهای محلی و منطقه ای به اجرا می‌پردازند.

هشت سالن تئاتر واقع در میدان «Sound storm» شاهد حضور بیش از ۴۵ هنرمند از سراسر جهان خواهند بود.


این رویداد بین‌المللی موسیقی در اولین دوره خود در پایتخت سعودی، حضور و استقبال مردمی بی‌سابقه ای را به ثبت رساند، به طوری که در عرض ۳ روز از مرز ۴۰۰ هزار بازدیدکننده عبور کرد.

این دومین باری است که ریاض میزبان فستیوال موسیقی معروف «میدل بیست» است.


اخبار مرتبطپیشنهاد ما

چند رسانه‌ای