حرکت سعودی به سوی جهش کیفی در تبلیغات و بازاریابی

حرکت سعودی به سوی جهش کیفی در تبلیغات و بازاریابی

العجلان به «الشرق الاوسط»: رقابت بخش‌های دولتی، خصوصی و غیرانتفاعی از پیشرفت خلاقانه صنعت حمایت می‌کند
پنجشنبه, 23 دسامبر, 2021 - 10:30
اتاق بازرگانی ریاض برای خلاقیت در بازاریابی جایزه برگزار کرد (الشرق الاوسط)

پادشاهی عربی سعودی در مرحله کنونی، در حال تجربه یک تغییر مدرن در بازار تبلیغات با محصولات کیفی است که ارزش کلی این بخش را افزایش می‌دهد، تا در مرحله بعد همگام با سعودی و در راستای اقتصاد ملی و تولید ناخالص داخلی حرکت کند.

عجلان العجلان رئیس اتاق بازرگانی و صنعت ریاض به روزنامه «الشرق الاوسط» گفت، تحولی در سطح صنعت و خلاقیت در تبلیغات و بازاریابی در بازار سعودی رخ داده، به طوری که رقابت بالایی بین بخش دولتی و خصوصی و بخش غیرانتفاعی از طریق محصولات، محتوا و فناوری جهانی با تمامی استانداردها وجود دارد.

وی تأکید کرد که پادشاهی گام‌های بلند و ثابتی برای توسعه و پیشرفت در سطح بین‌المللی برمی‌دارد.

العجلان گفت که پادشاهی در همه بخش‌ها، از جمله بازار تبلیغات، دوران کیفیت را می‌گذراند و محصولاتش در سطح جهانی رقابتی شده‌اند و به نتایج محسوسی دست یافته تا در مرحله بعد همگام با جاه طلبی‌های دولت باشد.

العجلان در مراسم اعطای جایزه «اتاق ریاض» برای خلاقیت بازاریابی که اخیراً در ریاض برگزار شد، اظهار کرد که این مناسبت به عنوان یک محرک و تشویق برای کارهای بازاریابی خلاقانه است که همگام با خیزش و جهش توسعه است که پادشاهی در مسیر چشم‌انداز پادشاهی ۲۰۳۰ تجربه می‌کند.

از سوی دیگر، محمد الرویغ عضو هیئت مدیره، رئیس کمیته فرانشیز تجاری و بازاریابی اتاق و راکان الفایزی رئیس کمیته رسانه‌های دیجیتال در مورد بازاریابی و برجسته‌ترین تحولات جاری سخنرانی کردند.

آنها همچنین اهمیت کمپین‌های بازاریابی راه اندازی شده توسط سازمان‌های دولتی، بخش خصوصی و بخش غیرانتفاعی را در جریان نود و یکمین سالگرد روز ملی بررسی کردند.

همچنین اتاق بازرگانی و صنعت ریاض و شرکت «creative industries» مستقر در قاهره، یادداشت تفاهمی برای تشویق همکاری بین آنها در زمینه‌های سازماندهی رویدادهای جشن خلاقانه به نمایندگی از پلت فرم «بلکونه» کمیته تبلیغات و پلت فرم «صنعت خلاقیت» شرکت برای سازماندهی کنفرانس‌ها، سکوهای گفت و گو، کارگاه‌ها، ارائه‌ها و نمایشگاه‌های نوآورانه منعقد کردند.

این تفاهم نامه با هدف بهره‌مندی از توانمندی‌های شرکت در زمینه تحریک خلاقیت برای رهبران و نوآوران کسب و کار است.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای