«شب سه‌گانه ریاض» ستاره‌های هنر عرب را گردهم می‌آورد

«شب سه‌گانه ریاض» ستاره‌های هنر عرب را گردهم می‌آورد

جمعه آینده با حضور ۱۳ هنرمند در تماشاخانه «محمد عبده آرنا» برگزار می‌شود
پنجشنبه, 30 دسامبر, 2021 - 10:15
محمد عبده رهبری ستارگان عرب شرکت‌کننده در این کنسرت بزرگ را به عهده دارد (اداره سرگرمی)

شهروندان و گردشگران در پایتخت سعودی منتظر کنسرتی بزرگ هستند که قدرتمندترین ستارگان هنر عرب را در «شب سه‌گانه ریاض» گرد هم می‌آورد.

این کنسرت جمعه آینده در سالن تئاتر «محمد عبده آرنا» در منطقه «بولوار ریاض سیتی» یکی از مناطق «فصل ریاض ۲۰۲۱» برگزار می‌شود.

۱۳ هنرمند عرب بزرگترین رویداد هنری را که در نوع خود در منطقه بی‌سابقه است، اجرا خواهند کرد؛ جایی که: محمد عبده، عبادی الجوهر، عبدالله الرویشد، نبیل شعیل، ماجد المهندس، احلام، نوال الکویتیه، اصاله نصری، علی بن محمد، انغام. اصیل ابوبکر، اسماء لمنوار و فهد الکبیسی به اجرای برنامه می‌پردازند.


ترکی آل شیخ رئیس اداره سرگرمی سعودی نیز در اطلاعیه این شب هنری گفت: «آیا قوی تر از این وجود دارد؟! او در توییت دیگری در «توئیتر» که حاوی ویدیوی تبلیغاتی این رویداد بود، افزود: «مجموعه ای از ستارگان قصد دارند در ۳۱ دسامبر، در فصل ریاض، در بزرگترین کنسرت منطقه، ما را خوشحال کنند».

محمد عبده هنرمند پرآوازه موسیقی عرب نیز به نوبه خود در این ویدئوی تبلیغاتی خطاب به همکاران خود در مراسم سخنرانی کرد و گفت: «بچه‌ها، ان شاالله همه با من هستید. ما می‌خواهیم این بار یک کاری انجام دهیم، بیایید با هم مردم را خوشحال کنیم. ما با ابوناصر (ترکی آل شیخ) کاری متفاوت ارائه می‌دهیم».


وی ادامه داد: «ما در حال انجام کارهای جدیدی هستیم که این روزها به شب‌های ریاض زیبایی می‌افزاید». از سوی دیگر هنرمندانی که از مکان‌های مختلف حاضر شده‌اند با تأکید بر شور و شوق خود برای این شب، آن را «شوق‌آمیز» توصیف کردند.

بلیت‌های این کنسرت که در سال ۲۰۲۱ به پایان می‌رسد، در مدت کوتاهی فروخته شد. در این میان علاقه مندان چشم انتظار شبی استثنایی هستند که در آن ستارگان هنر عرب در آسمان ریاض می‌خوانند. این مراسم در قالب بسته «فصل ریاض» به صورت زنده از پلتفرم «شاهد VIP» پخش می‌شود.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای