حسین فهمی به «الشرق الاوسط»: میل من برای ایفای نقش در سینما فراوان است 

حسین فهمی به «الشرق الاوسط»: میل من برای ایفای نقش در سینما فراوان است 

او گفت که به «تئوری توهم توطئه» اعتقاد دارد و شانس را قبول ندارد
دوشنبه, 17 ژانویه, 2022 - 13:00

حسین فهمی ستاره سینمای مصری با تاکید بر تمایل خود برای همکاری با نسل جوان گفت که اشتهای او برای سینما باز است. وی افزود که به «تئوری توهم توطئه» اعتقاد دارد و «شانس» را قبول ندارد.

فهمی با فیلم «الکاهن / کشیش» محصول مشترک سعودی و مصر که این روزها در سینماهای مصر و خلیج در حال نمایش است، دوباره به سینما بازگشته است.

او این روزها مشغول فیلمبرداری فیلم «ملحد» است و شروع به تصویربرداری سریالی کرده که ماه رمضان سال آینده پخش می شود.

فهمی درباره موضوع فیلم «کشیش» به روزنامه «الشرق الاوسط» گفت: این فیلم «بسیار مهم» است و حول سازمان هایی می چرخد ​​که «جهان را از نظر اقتصادی، سیاسی و نظامی کنترل می کنند، و من بسیار متقاعد شده ام که توطئه هایی در جهان وجود دارد».

فهمی بر تمایل خود برای ایفای نقش و ارائه فیلم های جدید تاکید کرد و ادامه داد: «فیلم می بینم و استعدادهای جدید در سینما را می بینم... عاشق کار مداوم با جوانان هستم».

این ستاره مصری می‌گوید: «مخاطب قدیمی من دیگر سینما نمی‌روند و اکنون در خانه به تماشای تلویزیون نشسته‌اند و من باید برای او درام بسازم. از این رو در حال آماده شدن برای فیلمبرداری یک سریال درام هستم که ماه رمضان سال آینده نمایش داده خواهد شد».

فهمی می گوید: من در زندگی ام شانس را نمی شناسم، اما به سرنوشت ایمان دارم، مسیری را برای خودم ترسیم کرده ام. من قصد داشتم کارگردانی کنم، اما سرنوشت من را در مسیر دیگری برای بازیگری قرار داد».


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای