«نیوم» جامعه تجاری آمریکا را با فرصت‌های سرمایه‌گذاری خود آشنا می‌کند

«نیوم» جامعه تجاری آمریکا را با فرصت‌های سرمایه‌گذاری خود آشنا می‌کند

جمعه, 22 آوریل, 2022 - 12:00
مهندس نظمی النصر مدیرعامل NEOM در حال گفت و گو با جامعه تجاری و مالی آمریکا (الشرق الاوسط)

«نیوم» اخیراً مجموعه ای از جلسات را با سرمایه گذاران و شرکای تجاری در ایالات متحده به عنوان بخشی از تلاش‌هایش برای روشن کردن مسیر آینده این پروژه غول پیکر سعودی، جنبه‌های پیشرفت در اجرای آن و فرصت‌های سرمایه‌گذاری موجود برگزار کرد.

مهندس نظمی النصر مدیر عامل نیوم گفت: هدف از سفر ما به ایالات متحده آشنایی شرکت‌ها و جامعه تجاری آمریکا با ماهیت پروژه ما و پیشرفتی که در سطح اجرا به دستآورده و همچنین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در نیوم و بحث کردن دربارهٔ بهترین راه‌ها برای حمایت از تلاش‌ها جهت رویارویی با برجسته‌ترین چالش‌های جهانی است.

وی از حضور بیش از ۷۰۰ شخصیت از بخش‌های مختلف از جمله مالی، تجارت، سرمایه‌گذاری، محیط زیست، پایداری، فناوری، صنعت و تولید خبر داد و تأکید کرد که نیوم به دنبال دستیابی به شراکت‌های معنادار و جذب فرصت‌های سرمایه‌گذاری مهم برای نیوم و سعودی تحت هدایت و حمایت ولیعهد شاهزاده محمد بن سلمان است.

علاوه بر برنامه‌های این سفر، نیوم جشنی را در مقر سفارت سعودی در واشینگتن به منظور تجلیل از دانشجویان بورسیه به عنوان بخشی از برنامه خود برای بورسیه‌های خارجی برای مردم مناطق «نیوم» و «تبوک» ترتیب داد. این اقدام در چارچوب حمایت، انگیزه بخشی و توانمندسازی است که برای افراد مستعد فراهم می‌کند.

نیوم پیش از این، تور مشابهی را در بریتانیا انجام داده بود و با تجار و بازرگانان در لندن برای معرفی پروژه نیوم و بحث در مورد آخرین تحولات، برجسته‌ترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری و فرصت‌های مشارکت و همکاری بین نیوم و بخش‌های مختلف اقتصادی دیدار کرد. نیوم در تلاش است تا سفرهای خود را ادامه دهد تا بسیاری از کشورهای جهان شرق و غرب را دربر گیرد.


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای